• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

csro rateleri nedir?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ErmVrs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ErmVrs

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2011
Puanı
12
merhaba arkadaşlar

csronun son rateleri kaçtır bazı yerde 10x yazıyor. ayrıca en yüksek rateli ulusal sro hangisidir.

teşekkürler.

hatırladığım kadarıyla normaldi eskiden haftonu sanırsam 2x oluyodu ama tam hatırlamıyorum değiştiyse de bilmem

Rateler isro ile eşit. Eskiden vip serverler vardı dunhuang vip vs.. Bunlar hafta sonu 2x oluyordu fakat sonradan kalktı.
Son zamanlardada fsv denen bir olay var, 101 e kadar çok rahat kasıyorsun. Kısacası csroyu artık tavsiye etmem.

Fakat genel olarak oyun güzel, bir çok yönüyle isroya 1000 basar.

Son düzenleme:
Normal 1x rateleri fakat arada eventler oluyor bütün ulusal silkroadlar 1x normalde eventsiz diye biliyorum fakat en iyi ulusal silkroad cSrodur ..

1x hafta sonları 2x oluyor fakat
Görevler 10 kat daha fazla exp veriyor.Lvl atlamak için gereken exp %40 daha az her level için

yani kısaca biz 8 kişi oynasak eu pt ile görevde yapsak 100 olmamız kaç haftamızı alır.

yani kısaca biz 8 kişi oynasak eu pt ile görevde yapsak 100 olmamız kaç haftamızı alır.

Off 8 kişi oynarsanız varya :D Bakın eğer durumunuz varsa 8 charada fsv çekin 55 - 60 Tl arası bir şey .. Fsvde exp biriktirin detaylarını sorarsan anlatırım mesala 1 Levelden 100 levele fsvli kasın ama hiç exp almayın fsvden 100 levele kadar biriken expi bir alın toptan 110 üstü çok rahat olursunuz.. Ayrıca maximum 1 hafta düzgün oynarsanız

günlük 4-5 saat bir boş zamanımız var öyle oynuyoruz, eğer oyunu seversek heralde dediğin fsv(bot gibi birşeydi sanırsam internette görmüştüm) alabiliriz. ayrıca chernoblyle sormuştum oda bana ksro rateleri 5x dedi doğrumudur ? yani isro 5x = ksro 1x

günlük 4-5 saat bir boş zamanımız var öyle oynuyoruz, eğer oyunu seversek heralde dediğin fsv(bot gibi birşeydi sanırsam internette görmüştüm) alabiliriz. ayrıca chernoblyle sormuştum oda bana ksro rateleri 5x dedi doğrumudur ? yani isro 5x = ksro 1x

Hayır öyle bişey yok

birde fsvsiz yani botsuz oyunun zevkini ala ala questlerle kasmak işkencemi isrodaki gibi ? questler 10kat xp dmeişsinde

hmm iyimiş bugün kotaya kıyıp bir inceliyim ozaman sağol :)

Geri