• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

cSRO Report Sistemi

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342
snp5xw.jpg

Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Csro Report Sistemini Anlatacağım..

maxicon1.png

Report Sistemi Nedir ? : Report Sistemi Scammerların,Oyunun Buglarını Kullananların vs Yani Oyunda Yasak Olan Şeyleri Yapanların GM'ye Bildirildiği Bir Sistemdir.

Link:cSRO Protectors. Chinese people gave us a place, let's keep this place clean. - www.c-sro.eu
maxicon1.png

Anlatım:

2wlynnl.jpg

English Seçeneğini Seçip Devam Ediyoruz

an06zc.jpg

Browse Diyip Raporumuzun Kanıt Resmini Koyuyoruz Altınada Serveri ve Ne Yaptığını Yazıyoruz .. Ben Türkçe Yazdım ama İngilizce Yazmanız Önerilir..

Örneğin:Flying Eagle- Celina Chat Bug Kullandı..
Upload Deyip Devam Ediyoruz
24zeno3.jpg

Gördüğümüz Gibi Resim Yüklendi Ben Örnek Resim Kullandım ve Yani Rapor İşlemi Başarılı :)

k4ugqa.jpg

Buda Rapor İşleminin Başarılı Olduğunun Kanıtı :)

Emeğe Saygı Arkadaşlar ..

Geri