• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CSRO Serverleri google translatede denedinizmi?:)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BohemiA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BohemiA

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ağu 2010
Puanı
0
Google Chrome tarayıcısında bildiğiniz üzere girdiğiniz yabancı siteleri Türkçe'ye veya herhangibir dile çevirebiliyor. Tabii bu google translate çevirisi ne kadar doğru bilinmez. :D Ama bugün dikkatimi çeken birşey oldu CSRO WebMall sitesini bir çevireyim dedim işte bakın çıkan server. :)
Uzun süredir CSRO oynuyorum ama Google Chrome kullanmıyordum ilk defa gördüm.
:drym:

2cpu.jpg

Google Chrome tarayıcısında bildiğiniz üzere girdiğiniz yabancı siteleri Türkçe'ye veya herhangibir dile çevirebiliyor. Tabii bu google translate çevirisi ne kadar doğru bilinmez. :D Ama bugün dikkatimi çeken birşey oldu CSRO WebMall sitesini bir çevireyim dedim işte bakın çıkan server. :)
Uzun süredir CSRO oynuyorum ama Google Chrome kullanmıyordum ilk defa gördüm.
:drym:

2cpu.jpg

Kings Of Kings serverini Allah olarak çeviriyor kanka :D

yani dünyanın kingini bilior google bile .d king demek bile yanls olur yaratıcı admin :) :D

Kings Of King-->Krallar Kralı anlamına geliyorki bunu hepiniz biliyorsunuzdur.Kuranda bir ayette Krallar Kralı benim diye bir cümle geçiyordu orayla bir baglantısı olabilirmi bilmem sadece bir tahmin :)

hım sw ALLAH ismi vermeleri pek hoş değil yaratıcı birşeye benzetemezler kainattaki hiç bir varrığa benzetilmez benzemez

Son düzenleme:
Geri