• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CT Logo Creator MX Üyelerine Özel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DieWithHonoR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DieWithHonoR

lXDeO.png

Merhaba Arkadaşlar ben Clan Logosu Website Logosu ve Facebook Sayfa Profil Kartı yapıyorum Bu çalışmam Profesyonelce Olucak Sadece Maxigame Üyelerine Özel Bedava Yapıyorum Hiç bir ücret Talep Etmiyorum Silkroad Logoları Cs Logoları Profil Kartları Olarak Ö.m veya caner_41_12@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz

Not: Ulaşan Kişiler Maxigame Nicklerini Msn adresinden Bildirdikden Sonra Hazır Olucaktır.

Captan-ı Deryann istegi boyutu biraz küçük oldu ama bence güzel oldu boyutu kendi belirledi
f9Lq4.png

Captan-ı Deryann istegi boyutu biraz küçük oldu ama bence güzel oldu boyutu kendi belirledi
f9Lq4.png

Başlangıç için güzel bir çalışma olmuş tebrikler :) Bundan sonrakilerde resime bir logo vb. aktarırken Feather vermelisin 1 ile 5 arasında logoya uyacak şekilde.(Ctrl+alt+d) Başarılarının devamını dilerim

Sen Ps masterlik yaptın ben kendi çabalarımla onları yaptım Buna ne dersin

Ben senin emeğini kötülemedim veya böyle düşünüyorum ve şöyleki sadece birazdaha cabalamanı önerdim + olarak PS MASTER'lık yaptık die Herşeyi dört dörtlük bilmiyoruz fakat yinede sadece buna bakarak bir karşılaştırma yap ve kendini geliştir demeye calışmıştım !

- Saygılarımla.

Gayet iyi çalışmaların var logo yapmaya devam et, kendini daha çok geliştirmiş olursun.. Birazda font indir. Genelde benzer fontlar kullanmışsın :)

Geri