• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çubuk Adam Yeni Animasyon Filmi Tanıtım Fragmanı

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
arkadaşlar henüz amatörüm küçük bir program buldum sabahtan beri uğraşıyorum 30saniyelik videoyu 5saatte yaptım gerçekten animasyon işi çok zormuş allah kolaylık versin uğraşanlara.yani inşallah kendimi geliştiricem ilk tanıtım fragmanını yayınlıyorum özgün'e ilk adımımı atıyorum.Hayırlı olsun cümlemize.
Çubuk adamı hergün başka bir maceralarını izleyeceğiz.Haftada 2-3 bölüm atmayı planlıyorum eğer kaparsam işi daha fazla olabilir.Şuanda tanıtım fragmanını yayınlıyorum 1-2hafta içerisinde 2.fragmanıda yapıcam daha sonra bölüm bölüm sunacağım

yorumlarınız ve önerileriniz değerlidir.eksik etmeyin

eyw kardeşim hiç araştırmadan yaptım baktım iyi yöntemler varmış dur 2. fragmanı iyi yapacam :D

O ne la aşçı bahçıvana, bahçıvan bekçiye, bekçi ev sahibine kombinesini yapmışın. :D Güzel devamı geliyorsa güzel izlenir.
Aga veya şöyle bir şey yap 1-2 hafta bir şey atma sadece senaryo ile uğraş sonra bölüm bölüm at çok mükemmel olur.

tamam kardeşim desteklerinizi bekliyorum :) sosyal ağlarınızda paylaşırsınız inşallah

Aha pivot degil mi lan bu 2-3 sene once profesyonel olarak ugrasmistim deli animasyonlar yapmistim simdi unuttuk bu arada frame i daha fazla ve daha akici yapmaya calid estetikligi de unutma

Geri