• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Customize My Profile Kullanımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ruthless

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2010
Puanı
186

4001.png

adszzq.png

Buda Benim Profilimden Örnek

4032.png

Msnden Sordun Böyle Birşey Varmış Diye Sana Söyledim.Emek Hırsızı Var:D

Şaka

Teşekkürler :)

Bilgilendirme için teşekkürler - Güzel konu olmuş.

#Konu Sabit.

İşte sizin yanlışınız burada.Foruma girerken önce bir karıştırın ne var ne yok ;) bu ne işe yarar şu ne işe yara ;) sonuçta herşeyi deneyerek öğreniyoruz ;) ama bizler direk üye olup pos kasıyoruz...
yok gerek duymadım yani :D araştırsam araştırırdım :)

İşte sizin yanlışınız burada.Foruma girerken önce bir karıştırın ne var ne yok ;) bu ne işe yarar şu ne işe yara ;) sonuçta herşeyi deneyerek öğreniyoruz ;) ama bizler direk üye olup pos kasıyoruz...

İşte senin yanlışında burda.Üyeler herşeyi bilemeyebilir veya şurayı karıştırırsam bir sorun çıkabilir diyebilir.Bu yüzdende pek fazla karıştırmıyorlar.Burda bizlere düşen görevde bizim bilip de onların bilmediklerini üyelere yansıtmak, öğretmek ve göstermektir.Moderatörlük sadece Konu açmak, konu onaylamak değildir.Yeri geldidiğinden riskleri göze alarak fedakarlık etmektir...

konumda gerginlik istemiyorum devlete millete götürmüşsünüz olayı okan tüm mesajları silermisin tebrikler hariç

Son düzenleme:
Konu güzel olmuş da bence eksik olan bişey var :)

İçerik Yazı Rengi , Pasif Modül Link Rengi vs vs. çevirmişsin ama bunlar profilin hangi kısmı oluyor çoğu kişi karıştırır bence :)

Ok çıkartarak falan böyle gösterilse süper olur kanımca :)

Yine de güzel konu olmuş :)

tek tek ayarlamak uzun iş aceb seninkinin aynısınımı yapsak :D

Geri