• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

D-smart + İnternet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
D-smart + internet paketini kullanan var mı ? Spor + İnternet paketini almayı düşünüyoruz. (8 Mb) İyi ve kötü yanlarını yazarsanız sevinirim. İnternet sorun yaratıyor mu mesela ?

Tabletimden Gönderdim.

Biraz önce netin yavaşlığından şikayet ediyordu müşteri hizmetlerinin numarasını istedi sanırım şuan saydırmakla meşguldür arkadaşa tecrübelerinden bahset biraz :D

@Terk-i Diyar

Sonuçta turktelekom altyapılı o nette pek bi fark yaşıcağını sanmam fiyat uygun ise geçersin yani

En yakın arkadaşlarımdan biri kullanıyor valla 2-3 kere muhabbetini açtı hiç memnun değildi internetten aşırı yavaşlıyomuş..arayınca d-smartıda uzattıkça uzatıyolarmış.

ttnetten cok farkı yok ayrıca bı sıkıntı olursa musterı hızmetlerini arayınca 2 saatte anca dusuyor cok sıkıntı bı durum deliriyosun ıster ıstemez
nba tv falan iyi yanlarından sayılabilir tabi :D

Fiber varsa superonline yoksa ttnet kalın :) dsmart birinet uydunet bunlar hikaye.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Hiç bulaşma derim. Bir arkadaşım kullanıyor kaç kere müşteri hizmetlerini aradı adam gönderdiler tel hatlarını falan yenilediler birşeyler yaptılar ama hala internet sürekli gidip geliyor. Intensify'ninde dediği gibi fiber varsa süperonline yoksa TTnet devam edin. Ben ttnet kullanıyorum çok şükür hiç net düşmüyor ayrıca akk olmasa full 8mb hız alıyorum.

Valla bende bugüne kadar Ttnet'ten memnunum hızım çok nadir düşüyor. Yorumlarınız için teşekkürler. Ttnet 4ever :)

Tabletimden Gönderdim.

Fiber varsa superonline yoksa ttnet kalın :) dsmart birinet uydunet bunlar hikaye.

uydu net nasıl hikayedir yıllardır uydunet kullanırım şu güne kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım arıza veriyorsun 1 saat sonra gelip arızayı giriyorlar 20 mbit paketim var 2.5 ile dosya indiriyorum en ufak bir kopma sorunu kendi alt yapıları var gayet temiz bir internet sağlayıcı

uydu net nasıl hikayedir yıllardır uydunet kullanırım şu güne kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım arıza veriyorsun 1 saat sonra gelip arızayı giriyorlar 20 mbit paketim var 2.5 ile dosya indiriyorum en ufak bir kopma sorunu kendi alt yapıları var gayet temiz bir internet sağlayıcı

Ttnet superonline başkasını tanımam. Diğer hepsi ttnet altyapısı kullanıyor kendi altyapıları yok.

Eskiden pek hoşlanmazdım TTNet'ten fakat bu sene gerçekten çok çok memnunum :)

Ttnet superonline başkasını tanımam. Diğer hepsi ttnet altyapısı kullanıyor kendi altyapıları yok.

Nasıl yok ya turk telekom ile turksat 1990lı yıllarda tek çatı altında olup sonradan ayrılarak farklı yönlere yönelen iki kurum.Uydu net turksat alt yapısı ile turksat tarafından sağlanan bir internet.
Fiyat bakımından ttnetden uygun ve bunu araştırabilirsin ttnetden daha yüksek verimli
Şunuda belirteyim uydunetin her ilde hizmeti yok alt yapısı olduğu illerde hizmet veriyor ttnet alt yapısı ile hizmet verse tüm Türkiye' de hizmet veriyor olurdu

Geri