• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

daemon tools iso kalıp dosyası oluşturma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
cümleten herkeze hayırlı akşamlar arkadaşımdan windows 8.1 pro cd si aldım kendime bir dvdye çekcem fakat dosya doğrudan setup hali benim bu dosyaları DVD ye yazabilmem için iso haline getirmem gerekli sonra iso to dvd programı ile boot edip dvdye yazcam ama tek sorun iso dosyası oluşturmayı bilmiyorum daemon tools programıyla iso dosyası nasıl yapabilirim başka program önermesseniz sevinirim sonuçta orjinal program varken yardımcı programlarla vakit harcamak istemiyorum :) hayırlı geceler

cümleten herkeze hayırlı akşamlar arkadaşımdan windows 8.1 pro cd si aldım kendime bir dvdye çekcem fakat dosya doğrudan setup hali benim bu dosyaları DVD ye yazabilmem için iso haline getirmem gerekli sonra iso to dvd programı ile boot edip dvdye yazcam ama tek sorun iso dosyası oluşturmayı bilmiyorum daemon tools programıyla iso dosyası nasıl yapabilirim başka program önermesseniz sevinirim sonuçta orjinal program varken yardımcı programlarla vakit harcamak istemiyorum :) hayırlı geceler
iso dosyası zaten bir tür arşiv dosyasına benzer. Diske yazma yaparken kalıp dosyası oluşturma seçeneği normal windowsa enjekte olarak gelir. Bunun yanında NERO programları da iso dosyaları oluşturabiliyor. Ama genelde biz bu iso'ları sanal makina kurarken lazım olduğu için oluştururuz. Onun haricinde DVD ye normal taşıma ile iso yapıp yazdırma arasında hiç bir fark yoktur.

jv3ogD.png

Eğer startta dvd yi görmüyor diyorsan bütün olay resimde görünen autorun.inf dosyası oluyor. Bunu herhangi bir windows yükleme diskinden esinlenerek oluşturabilirsin

----------

[AutoRun]
OPEN=autorun.exe
ICON=HAWX2.ico

gibi

Son düzenleme:
Geri