• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Daha Önce Hiç Bu Kadar Hızlı Dosya İndirmemiştim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan menelan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

menelan

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2009
Puanı
122
Uçuyorum beyler :)
2mhskjt.png

Menelan logosunu koyunca noluyo la :D

Galaxy Ace telefonumdan amuda kalkarak gönderildi.

bir arkadaşa gösterdim baska yerden fotoyu alıp bana gösteriyorsun dedi bende ekledim onu dursun diye :D

E o arkadaşın beyni nerdeymiş:D bunu bi yerden alsan yine aynı logoyu koyarsın :D

Galaxy Ace telefonumdan amuda kalkarak gönderildi.

Logoyu ekledikten sonra buraya koydum :D

Amuda kalkarak nedir abi ya :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gözlerimmi yanlış görüyor orda 2 mb mi yazıyor :D

benimki bile 900 1 mb arası :D

25 mb internetim var ve kullanabıldıgım iz maxiumum 19 mb ve şuan 50 gb kotayı aştığım için 2 mb zor oluyo :/

Vodem kullanıyorum ben ilk 250 mb download hızım 3g hızında bilecikteyken 10 saniyeliğine (3.3mb/sn) görmüştüm idm ile :)

Geri