• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Daha yeni yeni çözmeye başlıyorum :)

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
sro'yu bıraktıktan sonra lol'e başladım ve ilk başlarda bu ne böyle !? derken şimdi çok sevdim :) tek sorun takım.. Bazen öyle kişiler geliyor ki benim ilk halimden daha berbat :D 10 lv olduğuna bakmayın daha oyunu yeni yeni çözüyorum (top mid bot u çözmem de 5 lve kadar devam etti ) :D rune & masteries fark edip çözmem 8. Lv de oldu :D

bu da (öyle prof. bir skor veya başka bir şey değil ama) resim :) eu west de olanlar varsa yazarlarsa sevinirim :)

hl82t.png

not: sro yu bırakmak isteyip başka oyun arayan arkadaşlar varsa & sıkılanlar; lol gerçekten baya zevkli :) yeri geliyor bir maç (acemi olduğumuzdan) 25 dk yeri geliyor 1 saat sürüyor :)

HooIigans copy paste yap ama :) bir sorun felan olursa 7 24 online sayılırım oyundan sorabilirsin

Arkadaş bende bu oyuna başladım oyun yeri geliyor dediği gibi müthiş zevkli oluyor yeri geliyor 2 kişi afk oluyor oynanmıyor. Hele bir bizim şu Türkleri her el daurisi almaları yokmu acayip uyuz oluyorum. Herkes 100 çakarken bu herif ulti ile 700 çakıyor

Yanılmıyorsam yanılmıyorum :D dotanın 2 3 kurucusu birleşip League Of Legends diye bir oyun oluşturdu ve okadar eski bir oyun değil 2 sene 2.5 sene olması lazım ve şuan dünyanın en çok aktif oyuncusuna sahip bir oyun .

dota güncellemeyi bıraktıktan sonra lol başladı. ben dota 2 diyorum dostum 1 yıllık oyun daha :D lol güncellemeyi bitirdi şimdi dota 2 başladı steamdan

dota güncellemeyi bıraktıktan sonra lol başladı. ben dota 2 diyorum dostum 1 yıllık oyun daha :D lol güncellemeyi bitirdi şimdi dota 2 başladı steamdan

Lol güncelleme bırakamaz ki bırakmadı zaten nerden baksan 2 haftada 1 hero geliyor yeni itemler eşyalar ilerleyen zamanlarda eminimki map felanda gelir değişik oyun türleri gelir gelicektir aram gibi ..

Ben her oyuna girişimde sinir oluyorum türk serveri berbat :jil:

küfür + oyunu bozan tipler var dedikleri için orada başlamayıp eu west de başladım ve sanırım iyi yapmışım gibi

HooIigans copy paste yap ama :) bir sorun felan olursa 7 24 online sayılırım oyundan sorabilirsin

şu sıralar köpek aldığımdan finaller olduğundan ve birkaç özel sebepten dolayı giremiyorum ama girince mutlaka pm atarım :) tşkler

Geri