• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dal Seçimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XnCN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
236
Merhaba arkadaşlar bilişim teknonojileri ile ilgili dal seçme kağıtları dağıttılar.Suan bilişim okuyan arkadaşlar okudugunuz dalın zorluklarını + larını anlatırmısınız bana hangi dalı önerirsiniz.
okulda bulunan dallar.
veritabanı
web

Ben bilişim okumuyorum ama bana göre webtasarım oku neden nersen bir çok avantajı var.

Kolay işyeri bulabilirsin. Onun dışında geliri iyi ve sanırım veritabanına göre biraz daha kolay dersleri :)

hiç bulaşma valla,akşamlara kadar okulda durduğunla kalırsın. Geç düze paşa paşa 12de git evine.

----------

he yok ben bilişime gidicem kesin diosan veritabanına git,web tasarım kolay dolayısıyla istihdam az.

Birde birşey dicem 11.sınıfamı geçiyorsun ? Düz meslek lisesi dimi ?

Hangisi hoşuna gidiyor ve sana zevk veriyorsa tercihini o yönde yap derim :)

5 senesini meslek lisesinde çürütmüş birisi olarak söylüyorum;

Meslek lisesi pişmanlıktır. :)

Üniversiteyi de kazandım, sınıfta da kalmadım. Mesleği sevmediğimden dolayı kendim bırakmak istedim okulu düze geçecektim fakat geçemedim. Staj olayı tam dert. Atölye dert. Ortamları zaten genellikle pek iyi olmuyor.(Bizim ki süperdi ama. :) )

Üniversiteyi de kazandım, sınıfta da kalmadım. Mesleği sevmediğimden dolayı kendim bırakmak istedim okulu düze geçecektim fakat geçemedim. Staj olayı tam dert. Atölye dert. Ortamları zaten genellikle pek iyi olmuyor.(Bizim ki süperdi ama. :) )
Her işin bir zorluğu vardır (klasik bir söz ama olsun).3 5 sene kendini sıkıp çalışsan aslında hayat boyu rahat değersin elinde sağlam mesleğin olduğu sürece :D senin bölüm neydi

bende dal derken hangi dal sigarayı önerirsiniz falan sandım girdim konuya meğersem başkaymış düz lise mevzunuyum hatta atıldım okuldan açıktan okuyorum o yüzden bişey diyemicem :)

Bizim buradaki Ağaçların dalları fena değil meşe ağaçlarının dallarıda iyi gider yani sen yine kavak ağacını seç :hsml::roll:

Son düzenleme:
Veri tabanına git.Web tasarımını kendin dışardan öğrenirsin.Kod yazmak önemli.

----------

Veri tabanına git.Web tasarımını kendin dışardan öğrenirsin.Kod yazmak önemli.
C++ / PHP / C# hangi bölümdeyse oraya git.

Geri