• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Damat 8, Gelin 61 Yaşında.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Bu nasıl düğün?

Güney Afrika’da 8 yaşındaki Sanele Masilela, 61 yaşındaki ve 5 çocuk annesi Helen Shabangu ile evlendi. Bu evliliği hayatını kaybeden dedesinin son vasiyeti nedeniyle yaptı.

Düğüne gelinin kocası ve 5 çocuğu da katıldı. Dailymail'in haberine göre, Aileler bunun sadece bir tören olduğunu, resmi bir imzanın atılmadığını ve 8 yaşındaki çocuğun ailesiyle birlikte yaşamaya devam edeceğini söyledi. Minik Sanele, büyüğünde kendi yaşından biriyle tekrar evleneceğini söyledi.
Küçük damadın 46 yaşındaki annesi, "Kayınbabam oğlumun evlenmesini çok istiyordu. Eğer
vasiyetini yerine getirmeseydik ailemizin başına çok kötü şeyler gelirdi. Atalarımızı kızdırmaya gelmez" dedi.

Dicek birşey bulamadım ya. :D

Kaynak:
http://haber.mynet.com/bu-nasil-dugun-682737-ilginc-haberler/

Cocuk kendi ailesiyle kalacaksa nasil evlilik anlamadim resmiyet de yok atalarini anmis lar sadece galiba :) p dedenin ruhunu ..... Nasil bir vasiyettir arkadas bu:) ben cakamadim torunum caksin diye dusunmus herhalde:) sukretmemiz lazim bu halimize arkadaslar neler var nelerr

Geri