• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dans Parmaklarınızın Ucunda: MStar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan enjoys
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

enjoys

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Eki 2012
Puanı
0
Henüz Mstar oynamadınız mı ? Dans etmeyi seviyorsanız,dans etmek benim işim diyorsanız ve parmaklarınıza güveniyorsanız.MStar tam size göre.Herşey dans değil tabi ki,burada sağlam dostluklar kurabilir ve hatta yeni aşklara bile yelken açabilirsiniz.
Biraz içerikten bahsetmek istiyorum.Onlarca şarkı,her şarkının kendine ait kareografisi,dans modları,onlarca alt,üst,aksesuar,saç,ayakkabı yani baştan aşağı karakterinizi donatabilceğiniz eşyalar,evcil hayvanlar,şahsınıza ait eviniz dahi bulunmakta, daha neler neler.Bu online arkadaşlık oyununda sizde yerinize alın !
shy.gif

http://www.trmstar.com/

İyi eğlenceler
shy.gif

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran ve Joygame tarafından Türkiye'deki oyunculara ulaştırılan 3D MMO Online Dans ve Sosyal Arkadaşlık Oyununu kesinlikle denemelisiniz. Müzik, dans ve aşk dolu bu dünyada sizleri de görmek isteriz.

Geri