• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DarkOrbit | Gemiler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

• [*=center]

• [*=center]
      [*=center] Tecrübe puanı nasıl yapabilirim?
      [*=center]
      [*=center]"-Uzay Yaratıklarını yok ederek tecrübe puanı elde edebilirsin.

[*=center]-Görev bitirerek,özellikle zorluk derecesine göre verilen tecrübe puanıda artmaktadır.
    -Uzay gemilerini yok ederek,yanlız düşman gemisi olmasına dikkat ediniz kendi gezegeninizden vurduğunuz gemiler size eksi şeref vermektedir.

• [*=center]
    • -"Level atlamak ne işe yarıyor?"
    -Diğer haritalara giriş hakını kazanırsınız.
    -Pvp haritasına çıkabil-Diğer haritalara giriş hakını kazanırsınız.
    -Pvp haritasına çıkabilmek için en az seviye 10 olmak zorundasın.
    -Görev sayın artar.Her level yükselmesinde yeni görev ve maceralar seni bekler.k için en az seviye 10 olmak zorundasın.
    -Görev sayın artar.Her level yükselmesinde yeni görev ve maceralar seni bekler.
    • -"Tecrübe Puanı ne işime yarıyor?"
    Level atlamak için tecrübe puanının artması gerekmektedir.

Ben Oynuyordum Bir Aralar Bıraktım 1 Sene Felan Oldu

Botlar Felan Çıktıkdan Sonra Dedim Bu Oyunda Gitti :)

Geri