• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DarkOrbit PvPvE Server LostGalaxy

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
header.png

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle şunu belirtmek isterimki server yöneticileriyle alakam yoktur sadece yabancı bir forumda gördüm ve çok uzun zamandır beklediğim bir sistem ile ( PvPvE) oyunu açtıkları için server'ı size tanıtma gereği duydum.
Server şuan yöneticiler tarafından test ediliyor tahminimce 2-3 gün içinde beta olarak açılır diye düşünüyorum.

PvPvE Nedir?
- PvPvE şuanda piyasadaki 8-10 adet serverdan değişik olarak orjinal darkorbit'in kullandığı sistemdir yani player vs player vs enemy diğer private serverlar PvP sistemini kullanıyor yani full olarak başlayıp sadece kapışıyorsunuz. Ama bu sistemde orjinaldeki gibi yaratık keserek görev yaparak , gemi donanım silah vs şeyler alıp güçlenebiliyorsunuz.
Server Özellikleri:

• Xeon E5 6x 3.4Ghz Cores.
  • 8 Gb Ram (Burst modunda 16).
  • 3 Gbit Port
  • 250 Gb SSD RAID 10
Resimler, Çalışan Sistemler:
1.PNG

Clan sistemi Sorunsuz çalışıyor.
2.PNG

Hiçbir Serverda olmayan arge sistemi çalışıyor.
3.PNG

Hiçbir Serverda olmayan Açık arttırma (Bid) sistemi çalışıyor.
4.PNG

5.PNG

Boosterlar sorunsuz çalışıyor.
0c069da6475963d6cfd0b1e932b53257.png

Oyundaki Rütbeler:

A1jrd.png
Şimdilik verebileceğim bilgiler bunlar elime geçtikçe ekleyeceğim sorularınız varsa sorabilirsiniz iyi forumlar..

Geri