• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Darksiders II : Death Comes For All

TimeShift

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2012
Puanı
13
darksiders2-600x370.jpg

Darksiders II : Death Comes For All

Kendi yorumum:

THQ mükemmel bir oyunla bu ay oyun severlere yeni bir mücadele getiriyor.Bildiğiniz üzere ilk oyunda War yani diğer adı ile Savaş karakteri ile oyundaki egemenliğimizi sağlıyorduk.İkinci oyunda ise bu sefer Death yani Ölüm karakteri ile yeni macera ve aksiyonlara yelken açıcaz.Karakterimiz bu oyunda kardeşine yani War'a yapılan suçlamaları ve haksızlıkları temizlemek adına Dünya'ya gelir.War'ın Dünya'ya kiyemeti erken getirmesine inanmayan kardeşi Death şeytanlardan, yapılan suçlamarın öcünü almak için bütün gücü ile cehennem yaratıkları ile savaşmaktadır.Yani bir nevi bu oyunumuzda ; " Savaşın başladığını Ölüm devam ettiricek "

Ayrıca oyunumuz War ile aynı zamanda olup fakat paralel bir evrende geçmektedir.

Tanıtımcıların Yorumları ve Bilgileri:

Mahşerin dört atlısında, sıra Death'in! Kardeşi War yanlış zamanda kopan kıyamet ve üstüne yıkılan suçlamaları sırtlanmasına yardımcı olmak için aynı zamanda yola koyulan Death, ilk oyuna paralel bir zaman dilimi içerisinde geçecek

Hatırı sayılır şekilde daha büyük bir dünya vadeden, silah ve zırh seçeneklerinde geniş bir içerik sunan ve bunun karşısında yeni düşman ve bosslarla amansız bir meydan okumaya şahit olacağımız Darksiders II, ilk oyunun köklerinden yepyeni bir deneyim sunuyor!

Darksiders 2 Ön Siparişleri İlk Oyunu Katladı

Yaz aylarının merakla beklenen oyunlarından Darksiders 2 adına ön sipariş talepleri de epey fazla. THQ'nun finans raporlarında belirtilen istatistikler, bunu çok iyi yansıtıyor.

Yapılan açıklamalara göre Darksiders 2 adına şimdiye dek alınan ön siparişler, ilk oyunu katladı. Hem de bu katlama oranı ne iki, ne de üç; tam beş katı! THQ'nun cebini daha şimdiden oldukça dolduran Darksiders 2'de bizleri neler bekliyor merak ediyorsanız oyunun video ön incelemesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tanıtım Video'ları:

Diğer Tanıtımlar:

Darksiders 2 Ön Siparişleri İlk Oyunu Katladı

Darksiders 2

Röportaj: Darksiders 2'nin Yeniliklerini Konuştuk!

İlk İzlenim: Darksiders 2

bence death erken geldi nede olsa en büyük abi 3. veya 4. seride cıkabilirdi ama yine 1. si gibi süper bir hikaye ve senaryo bizi bekliyor inşallah karakter seslendirmelerinden ödün vermemişlerdir çünki bana gore çok iyi bir seslendirme vardı ve abi biraz daha güçlü sanırım war a göre samuel ile şavaşıcak fln öyle bi izlenim uyandırdı bende :) 1. oyuna gore 4 ve 7 kattı tam hatrlamıyorum haritası olması oyun süresini uzatıcaktır ben 1. oyun bitmesin diye yavaş yavaş oynuyoırdum bu 2. oyunda sadece 1. dünya 10 saat sürücekmiş digerleri daha da fazlaymış sanırım sabırsızlanıyorum :D :D

Herkes böyle konu açsa ne var :D
Konuyu görünce tamamını okuyasım geliyor :D

Geri