• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DayZ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kovboi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kovboi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ocak 2014
Puanı
406
Dün bu oyunla youtube'da dolaşırken karşılaştım. Söylenenlere göre hâla beta olmasına rağmen 1 milyonun üstünde oyuncusu var. Grafikler çok hoşuma gitti. Baya tutacak bir oyuna benziyor fikirlerinizi alalım :)

Forumda bunun için bir bölüm açılması önerim var bir de. Bir forumda karşılaştım baya aktif görünüyordu.

Hâla nasıl indirildiğini çözemedim bu arada :)

Son düzenleme:
arkadaşım oyunu ben satın aldım ve aldığımdan bu yana gerçekten gelişme gösterdi hala eklenecek birçok özellik var bilgisayarın eğer kaldırıyorsa sistem gereksinimlerini durma al derim steamdan ve şunuda ekliyim tek başına belli bir yere kadar zevk alırsın arkadaşlarınla oynarsan daha çok zevk alıcağını söyleyebilirim sana.

steam den 30$ a satın alabilirsin, bildiğim kadarıyla oyunda çok fazla bug var arkadaşlarımda var ama oynamıyorlar rust oynuyorlar onun yerine

Peki bu oyunda sunucu falan öyle bir sistem gördüm koca haritada 15-20-100 kişiyle oynamak istemiyorum. Bütün oyuncular tek yada birkaç belirli sunucuda mı toplanıyor ?

Peki bu oyunda sunucu falan öyle bir sistem gördüm koca haritada 15-20-100 kişiyle oynamak istemiyorum. Bütün oyuncular tek yada birkaç belirli sunucuda mı toplanıyor ?

belirli sunucular var doluluk oranları farklı genelde boş olan sunucuya girilir item lootlanır sonra doluya girilir, sunucuya girince haritada bi bölgeye random atıldığın için arkadaşlarını bulman zor oluyor haritayı bilmek lazım baya büyük, ben alıcaktım ama yayınlarını falan izledim mesela adam binaya giriyor merdivende takılı kalıp ölüyor yada silah bug da kalıyor ateş etmiyor vs. betadan çıkınca alıcam.

belirli sunucular var doluluk oranları farklı genelde boş olan sunucuya girilir item lootlanır sonra doluya girilir, sunucuya girince haritada bi bölgeye random atıldığın için arkadaşlarını bulman zor oluyor haritayı bilmek lazım baya büyük, ben alıcaktım ama yayınlarını falan izledim mesela adam binaya giriyor merdivende takılı kalıp ölüyor yada silah bug da kalıyor ateş etmiyor vs. betadan çıkınca alıcam.
Bilgi için teşekkür ederim. Haritanın büyüklüğü göz önüne alındığında umarım 1000+ oyunculu sunucular bulunabilir. Bende betadan çıkınca almayı düşünüyorum

Bu dayz ve warz aynı ana babanın iki evladıdır anaları ve babaları arma 3 tür ona yapılan ek paketle doğdular, oynamanı tavsiye etmiyorum saatlerce yürüyosun karşına çıka çıka 2 zombi çıkıyor gel senle warframe oynuyalım steamda beleş. :D

Geri