• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DeadlyFire2 - 2020'nin Profesyonel WS Serveri Geliyor!

Aktiflik
K.Tarihi
28 Eki 2017
Puanı
0
DeadlyFire2 Genel Tanıtım Rehberi
OYUNUMUZ 31.12.2019 TARİHİNDE SAAT 20:00'DA AKTİF OLACAKTIR.ÖN KAYITLARIMIZ AKTİFTİR.TURKMMO ASABE GÜVENCESİ İLE!
Daha Detaylı Tanıtım İçin : Tanıtım Sayfası

DeadlyFire2 102 Level Başlangıç 105 Level Bitiş Olarak Tamamen WS Mantığı Üzerinde Durulmuştur. Profesyonel Kadrosu İle Her Zaman Destek Sağlamaktadır.Oyunda karakter gelişimi çok kolay bir süreç almaktadır, bu oyuncuların eğlencesini uzatmak ve oyuncuların daha adaletli bir platformda mücadele etmesi için uygun görülmüştür.

Nesne Marketteki Bütün ürünleri Oyun içi EP kuponu AlarakElde Edebilirsiniz.
102 - 105 Wslik Server Yapısı!Çölde Sabitlenmiş 3 dakikada bir gelen Bosslar!Boss Keserek Biriktirdiğiniz NP ile Kostüm veya EP Alabilirsiniz!Silah ve Zırh beta Dönüşümü aktif!Bütün Karakterlerin İtem Dönüşümleri Ayarlanmıştır!Binekler Kullanımdan Kaldırılmıştır.Karakterlerin Demageleri Eşittir.(F5) Seçenekli 2 Adet Efsun Botu!Skilleri Öğretmenden Perfect Alırsınız.Skybox Sistemi (F6)4 Taş Sistemi.Envanterde NP , EP Sistemi ( Gösterge )Counter Tarzı Savaş Sayı Sistemi (Lonca)Lonca Savaşı İtem Tak Çıkar Gösterme SistemiAktif Lonca Lideri Sistemi.Lonca Lideri Generali SistemiDüelloda WIN GörseliDüelloda Ve Lonca Savaşlarında Kill Sesleri!Hızlı Ekipman Sistemi.Silah Evrim Sistemi.İtem Kilit Sistemi.
GELİŞMİŞ HİLE KORUMA SİSTEMİ
jqmYLm.jpg

Genel Tanıtım Bu Şekilde. Sitemizde Daha Detaylı İnceleyebilirsiniz.Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız

Oyun İçerisinden Bir Görüntü
XbmYyk.png

WXmr48.png

- - - Güncellendi - - -

Güncel +

Geri