• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dear Esther

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
“Sevgili Esther,

Ne kadar süredir burada olduğumu ve kaç kez buraya geldiğimi artık bilemiyorum. Kuşkusuz, bu yerin coğrafyası bana o kadar tanıdık ki, önümdeki formları ve şekilleri aslında gördüğümü kendime hatırlatmak zorundayım. Gözüm kapalı bu kayaların arasından, uçurumların kenarından düşme korkusu olmadan ayağımı sürüyerek gidebilirim. Ayrıca hep şöyle düşünmüşümdür; birisi düşecekse, onun gözünü tamamen açmak gerekir.”

Oyunlar sadece boş vakit öldürme aracı mıdır? Şöyle sorayım veya; ideal oyun nasıl olmalıdır, aklınıza ne gelir? Her taraftan fırlayan yaratıklar, kopan gövdeler, uçan kelleler, mermi yağmuru, bolca gerilim ve aksiyon mu? Sürekli ilerleyip, önünüze gelen düşmanları amaçsızca öldürmek mi ? Size soruyorum Maxigame Ailesi Dear Esther’de bunların hiçbiri yok ama hiçbir oyunda da olmayan şeyler var Araştırdım..

[video=youtube;b2lFiX6F-j0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b2lFiX6F-j0[/video]​

Geri