• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

@Deepblue acil olarak bakar mısın?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
6aV7y9.jpg

Artık bir BlackPearl açsan da millet server görse bizde uzun soluklu oynasak diyoruz Ümit bey? Bunca private server var gençliğim sönecek erken kapanmalar yüzünden. :D Eminim ki insanlar, çakallara para kaptırmaktan sıkılmıştır. Hemen olumsuz yaklaşma, bir düşün ondan sonra cevap ver abi. :rc:
NOT: Konu başlıklarına; acil, bakar mısınız? yazmak yasak mı hala? Çünkü bu acil bir durum. :D
NOT2: Resim, BlackPearl - Eternity serverinden.

Biz de açtık kadir kıyment bilinmedi, 1 hafta 2 hafta sonra pat başka servera gidiyorlar ve hep suçlusu biz oluyoruz. Nankör oyunculardan bıktım artık, madem kendileri beş para etmez serverlarda günlük dolanmak istiyorlar bundan memnunlar keyifleri bilir.

GmABBN.jpg
[/url][/IMG]
Ben infinity ilk çıktığından itibaren her serverinde oynadım(yukarıdaki resim ilk server yani 7 seneden fazla olmuş). Bp her zaman en iyi pvp server olmuştur benim için. Bugün açılsa ekibi toplayıp tekrar başlarız sıkıntı yok:D Force bow oynayasım geldi off

GmABBN.jpg
[/URL][/IMG]
Ben infinity ilk çıktığından itibaren her serverinde oynadım(yukarıdaki resim ilk server yani 7 seneden fazla olmuş). Bp her zaman en iyi pvp server olmuştur benim için. Bugün açılsa ekibi toplayıp tekrar başlarız sıkıntı yok:D Force bow oynayasım geldi off
"Medusa ne zaman taş yapıyo?" ağlayasım geldi. :D

Şuanki kanser eden oyuncu kitlesiyle adam neden uğraşsın ki . Ne serverlar açıldı 5000+ oyuncuyla 2 - 3 hafta sonra server kapandı hala daha da bu durum devam ediyor . En yakın tarihteki örneği Backsro (Belki başkada vardır). Tuhaf bir durum var ortada . Guildler savaşı kaybetsin oyunu bırakıyorlar doğal olarak piyasadan tutta server içindeki tüm dengeleri bozup , insanları huzursuz ediyorlar , çeşitli iftiralar atıp gidiyorlar sonuç olarak server daha ilk ayını bile doldurmadan kapanıyor . Olan para yatıran insanlara oluyor. Onlar başka server'ları batırmaya devam ediyorlar .
Tabi bunları bir kenara bırakıp duygusal anlamda düşünürsek gerçekten çok iyi olurdu . Blackpearl kendini özletti tabiki . En çok oynadığım private server'lardandır. Herşeyiyle 10 numara server yapıyorlarda kıymet bilinmiyor işte. Yoksa haklısın arkadaşım.

Cidden foruma girmeden 5 dakika öncesinde böyle bir düşüncem vardı şimdi baksam da yeni BlackPearl reklamı görsem diye, cidden kaliteli serverlere hasret kaldık Silkroad'dan soğuduk en son BlackPearl kapandığında bıraktım Sroyu umarım böyle bir çalışmayı tekrar görmek nasip olur :D

Selam, server kapandı mı giremiyorum ben? Tam da lord kesiyordum tek başıma %20 indirmiştim fck.

Selam, server kapandı mı giremiyorum ben? Tam da lord kesiyordum tek başıma %20 indirmiştim fck.
:DKanka 2 sene önce girdin 2 senedir uyuyordun heralde ashabı kehf gibi )))

- - - Güncellendi - - -

En uzun 80 cap server sürdü ve ondaki kadar zevk kimse başka capta almıyor. 80 capın server 1'cisiydim 800tl ye sattıydım sattığımda çarı soydurmuştu içim gittiydi ^^

ne yaparsa yapsın en fazla süreceği 1 ay artık oyuncular da alıştır 1 aydan fazla süren serverleri yadırgıyorlar, arkadaşın da dediği backsro nadir premiumu bitirip yeni premium bastığım oyunlardan biriydi .

Biz ne dersek diyelim ya 100 200 oyunculu serverlerde oynamayı kabul edeceğiz uzun süreli olacak yada 3k++ oyunlar 1 aydan uzun süre oynanmayacak.

Geri