• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DEF] WGv6 CFG - 2015'e HS ile Gireceksiniz

WILDGUARD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Tem 2014
Puanı
9
2qi08b4.jpg

[DEF] WGv6 CFG - 2015'e HS ile Gireceksiniz

Özellikler ;
` Hiç Bir AIM CFG Kodları Kullanılmamıştır. Tamamen DEF Configtir.
` Klasik "WILDGUARD" Görüntü Ayarları
` Klasik "WILDGUARD" Ses Ayarları
` Klasik "WILDGUARD" Mouse Ayarları
` En Özel Ayarlar Verilmiştir.
` Silah "Sol" Eldedir.
` DEF Olmasına Ragmen HS Machine
` 2015'e HS ile Gireceksiniz

Bilgi ;
` [ %90 ] Shift Tusuna Basılı Tutarak Yürüyünüz Gercekten İyi Oynuyorsanız Zaten Önünüze Cıkacak Adamı Kolay Bir Şekilde HS Atarak Öldürebilirsiniz.
` [ %100] Ayrıca Hem HS Atıcaksınız Hem Karsı Tarafa Ses Vermiceksiniz Bu Sizin İçin Bir Avantaj
` [ %25 ] CTRL Basipta Ates Ederseniz HS Atma Orani %25 Oranla Düşme İhtimali Var.
` [ %100] 640x480 Çözünürlük ve Crosshair Boyutu Small Ayarlarında Oynayınız.. Cok İyi Bir Oranla HS Atmanızı ve Damagenizi Yukseltecektir...

2nc3urr.jpg

Tıkla İndir
Virüs Total Sonucu

Son düzenleme:
Moderatör arkadaşlar sağolsun çok çalışıyorlar , 21 aralıkta paylaşılan konu 28 aralıkta onaylandı o yüzden güncel...

arkadaşlar virus var bilgisayar kafayı yedi indirmeyin yönetici arkadaşların gerekeni yapmasını istiyorum

arkadaşlar virus var bilgisayar kafayı yedi indirmeyin yönetici arkadaşların gerekeni yapmasını istiyorum

Senin bilgisayarin kafayı yemek için bahane ariyormuş. İçerisinde sadece .cfg uzantılı dosya var onun neresinde olacak virüs ?

Rar taratması da yapıldı herşey temiz.

Geri