• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Değer mi? Anakart

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/---------asus-ddr3-anakart-core-2x-e5700-cpu-4gb-ddr3-ram-115200741
Arada ki tireleri silin.
Elimde DDR2 anakartı var ancak acayip berbat birşey. Sürekli sorun çıkarıyor başıma. Eski teknoloji olduğu içinde donanım parçaları çok pahalı. Eğer bu yaz elime 2000 lira geçmezse yukarıda ki ilandaki anakartı almayı düşünüyorum. Bu ilandaki donanım fiyatına değer mi? Konu hakkında bilgi sahibi olanlar cevaplasın lütfen.

Edit; 1gün süresi kalmış ama hala elinde tutarsa ihtimalini de katacağım.

Son düzenleme:
Link açılmadı bende ama sadece anakart almak yerine baştan bi kasa topla senin için avantaj olur ilerisi için.

Anakart tek olsa alma derdim.Ancak bu fiyata ram cpu anakart ve 4500 ekran kartı uygun.Ilerde yükseltebileceğin bir model.Bence al.

----------

Anakart tek olsa alma derdim.Ancak bu fiyata ram cpu anakart ve 4500 ekran kartı uygun.Ilerde yükseltebileceğin bir model.Bence al.

Edit: ancak 2. El diyor ve ucuz bir fiyata göre parçalarda bir sorun olabilir.Kargo gelirse iyi bir incele.

----------

Edit: ancak 2. El diyor ve ucuz bir fiyata göre parçalarda bir sorun olabilir.Kargo gelirse iyi bir incele.

Bu fiyata 0 el bulmak zor olur herhalde. Bu yüzden 2. el aradım. Ucuz ve yeterli bir donanım aradığım için. :)

Bunu alırsam tek gereken DDR3 destekli bir ekran kartı olur. 550W PSU yeter herhalde bu sisteme?

Ekran kartını da yanında vereceği yazıyor. Ama 550 yeter mi bilemem.Onu incelemen lazım. Pcde olsam hallederdim.Ama fazla dert değil zaten:)

Geri