• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Değişim Vaktim !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhabalar artık sıkı bir diyet ve spora başladım bugün kendim oluşturdum diyeti yani diyetisyene gitmedim daha önce
yaklaşık 95 Kiloya geldim.Bana da gına gelmeye başladı Kilolardan kurtulmak ıstedım.
Daha önceden yapmaya çalıştım fakat çevre etkisi veya zamanlama yanlış oldu.
Şimdi ise bir sebepten ötürü başlıyorum az çok anlarsınız ama bu sefer ki başlamam farklı oluyor sıkı bir diyet ve sporla başlıcam
biran önce bu yağları yakmak ıstıyorum artık nefret etmeye başladım. 2 Gündür Diyet yapıyorum
Diyet Kendi kafama gore yapıyorum yani şöyle o günkü yemeğe baglı oluyor veya ortamına bağlı misal sabah kahvaltı yapıcaksam ekmek yok peynir zeytın
domates,salatalık tarzı içecek içeceksemde şekersiz olanları tercih etmekdeyim.Okula gittiğimde o günkü çorba veya meyve tarzı şeyler yiyorum.
Eve geldiğimde eğer aç olursam 1 kase yoğurt yiyorum.Akşam yemeğinde ise o günkü annemin hazırlamış oldugu yemeğe baglı oluyor.
Yemeği son derece kıstım.
Daha henuz Fitness'a yeni başladım hatta bu yazıyı hazırladıktan sonra fitness'a geçicem :D
Sizlerden ricam motivasyon ve fikirlerinizi almak olacak bu büyük yolculuğumda.
Biran önce Kilolarımdan kurtulmam gerek. :drym:

Millet kilo vermeye çalişir ben alamiyorum :D 55 KILO'yum ya :D :D 90 60 90 :D bile değilim

Bende zamanında 82 kilodan 68 kiloya düştüm 1 yıllık fitness ile diyetsiz olarak, bırakmamanı öneririm zevkli spordur fitness ortamı falanda güzeldir eğer iyi salonda çalışıyorsan :D

Benim kilo problemim yok daha önce kilo almaya çalıştım şuan iyiyim. Boy 1.89, 86 kiloyum, uzunca bir zaman spor yaptım, daha sonra uzunca bir ara verdim. İki ay kadar önce sigarayı bıraktım şimdi spora tekrar başlamayı düşünüyorum. Sana tavsiyem asla vazgeçme, kar kış dinleme sporunu yap. Diyet konusundaysa pek fikrim yok, ama başladıysan devamını getir derim. Başarılar dilerim.

Geri