• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dekaron Geri Dönüş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Eski Dekaronculardan biri olarak Dekaron'a geri dönme kararı aldım. Oyunda epey değişiklikler olmuş halen adapte olmaya çalışıyorum yeni karakter açtım azure knight bir kaç günde 90 oldum bir de Türk guildi buldum gelmek isteyeni beklerim. Oyunu bilmeyene de kasmasına falan elimden geldiğince yardım ederim. Dekaronu bilmeyenler için kısa özet; oyunda fazla Türk yok yani Türklerin bok etmediği MMORPGlerden bir tanesi bu yüzden keyif alınabilecek bir oyun.

http://en.dekaron.nexoneu.com - Bu linkten indirip üye olabilirsiniz. Oyuna başlayacak olanlar bana ulaşabilir.

Birkaç video

Son düzenleme:
Bu oyunla ilgili boş vaktinde rehber hazırlama gibi bir şansın var mı? Yeni başlayanlar ne açsın ne yapsın neye versin nasıl oynasın vs sen daha iyi bilirsin zaten rehber konularını :D

Gelecek olanlara direk gelsin uygulamalı göstereyim anlatayım oyun yeni bir döneme geçmiş ben de yeni yeni alışıyorum Türk guildindekiler sayesinde :D

Gelecem gelmesinede bi türlü giremedim garip bi giriş sistemi var sanırım Launcher e tıkladığımda bi oyunun sayfasına yöndendiriyor giriş yapıcam şifre doğru olduğu halde kabul etmiyor 1 saattir uğraşıyorum yapamadım :)

Gelecem gelmesinede bi türlü giremedim garip bi giriş sistemi var sanırım Launcher e tıkladığımda bi oyunun sayfasına yöndendiriyor giriş yapıcam şifre doğru olduğu halde kabul etmiyor 1 saattir uğraşıyorum yapamadım :)
Oyunu indirdiysen, tıkla launchera sonra siteye atıcak ordan giriş yap giriş yaptıktan sonra sitede start butonu çıkacak ona tıklayıp gireceksin. Oyuna girince senden giriş için 2. bir şifre seçmeni isteyecek ordaki sayılardan oluşan bir şifre giricen sonra açıcan karakteri :D

Hele şükür oldu karakteri açıcam şimdi nick Protech kalibus diye bi kanal var oraya girdim.

Hele şükür oldu karakteri açıcam şimdi nick Protech kalibus diye bi kanal var oraya girdim.
En kalabalık kanal Divine Valley'dir aklında bulunsun kalabalık sevmem dersen Kalibusta kasabilirsin :D Ben divinedeyim şu an event'a giricem Ice Castle diye bir event günün belli saatlerinde periyodik olarak eventler yapılır hep öğrenirsin zamanla tüm bunları.

----------

Hamzayı kastık 22 yaptık yarın devam gelecekleri bekleriz :D

Launcherdan oyunu açıyom ama oyun açılmıyor sorun neydi Taric beybayan

Geri