• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Delay problemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Quileute
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Quileute

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Eyl 2009
Puanı
0
Bilgisayarım lenovo y5070 2014 ün en iyi oyun laptoplarından biri.
İnternetimde gayet iyi.
Fakat sadece orjinal silkroadda karşılaştığım bir durum. 1sn lik delay var oyunda. Ne yaparsam yapıyım yazı bile yazsam 1sn geç gerçekleşiyor.
Oyunda ki diğer arkadaşlara sorduğumda onlarda problem olmadığını söylüyorlar.
Ekran kartı vs herşey güncel.
Private sro oynuyorum orda problem yaşamıyorum burda sıkıntı var.
Bu problemi nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek var mı?

Joymax sunucularıyla alakalı bir durum olabilir bu sıkıntıyı senden başka yaşayan var mı?

Hayır dediğim gibi oyunda ki diğer oyunculara sorduğumda olmadığını söylüyorlar

Buyrun
4401330233.png

Anladım. Peki herkeste olmaması ilginç değil mi? Arkadaşım oynuyor gayet düzgün bende problem var

Internet sağlayıcınızdan da kaynaklanıyor olabilir biraz. Isro'nun sunucuları avrupa lokasyon değil diye biliyorum

Merhabalar, bende lenovo y50-70 laptop kullanmaktayım bende böyle bir durum söz konusu değil size şunu önerebilirim intel wifi driverini kaldırın eğer wifi ile bağlanıyorsanız windows 8 tarafından kullanılınca wifi sürücüsü sorunlar azalıyor ben bunu fark ettim driver ile sürekli kopmalar yaşıyordum onun dışında aklıma bir şey gelmiyor

Geri