• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Delphinus # __KedeR__ # Wizard/Bard(105 Level)

Aktiflik
K.Tarihi
3 Tem 2011
Puanı
1

• Karakter Türü : Eu / Avrupa
  • Karakter Adı : __KedeR__
  • Server : Delphinus
  • Stats : İnt
  • Build : Wizz + bard
  • LvL : 105
  • SP Miktarı : 10 k
  • Gold Miktarı : 850 m
  • E-mail Koruması : HİÇ BİR KORUMASI YOK

• Satış Yöntemi : Elden
  • İstenilen Karşılık : 50 TL (SADECE TL )
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir

• Adı Soyadı : MERT AKBULUT

• Yaşadığı Şehir : Bursa
  • GSM : Gerektiğinde verilecektir

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mert.akbulut.334

WEAPON -

KIYAFETLER:

YÜZÜKLER -

DRES -

BANKA -

SKİL1 -

SKİL2-

C EKRANI -

DİĞER -

ÇAR -

İÇİNDE 850 m vardır d12 legend set dizebilirsiniz 105 WİZ + BARD UNİQ KİNG ~~ SAYGILAR ~~

Son düzenleme:
850 m 81 TL etmez kardeşim biraz mantıklı düşün :) 1 b 8 tl civarı zaten :) 10.000.000.000 olması lazım 81 tl lik para olması için ;) düzeltirsen sevinirim teşekkürler. :)

Dostum sende 850 m var ve 81 TL diyosun ? . Zaten 1B= 8 veya 9 TL civarı satılıyor.850 m 81 TL nası olsun ?

Dostum saçmalama şimdiki gold fiyatları bu. Senin kafan eskide kalmış. Maxi gameye gir hesaplattır öyle konuş lütfen.

9nkv1.jpg

Buyur Kardeşim ne kadar ediormuş :)

Kafası eskide kalan belli.Arkadaşta koymuş zaten fotoyu ne kadar ettiğine iyi bak.milleti kazıklamayamı çalışıyon anlamıyomki :pff:

Geri