• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Delphinus # Daniel_Guiza # Wizard / Cleric (120 LvL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeadPooL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeadPooL

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
] Karakter Türü : Eu
Karakter Adı : Daniel_Guiza
Server : Delphinus
Build : Wizard-Cleric
LvL : 120
SP Miktarı : 2.5m +
Gold Miktarı : İsteğe göre değişebilir.
E-mail Koruması : Var (E-mail ile birlikte verilecektir)[/I]

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

Satış Yöntemi : Elden ( Sakarya) PTT,Banka
İstenilen Karşılık : Tekliflere göre değerlendirilecektir.
Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri

Ad Soyad : Bahadır Tan / Coşkun Doğan
Yaşadığı Şehir : Sakarya
MSN : bahdinho_kobehotmail.com
GSM : Ciddi alıcılara verilecektir.

Arkadaşlar öncelikle çarın 2. sahibiyim ilk sahibi oyunu bıraktı.4 yıldan beri çarda problem olmadan soyulmadan oynadım.Çarı satmanın nedeni,üniversite için para ihtiyacımın olmasıdır.Çar Oasis'in en iyi Wizard çarlarından biridir.Serverda tanımayan yoktur diyebilirim.

Çarın özellikleri kısaca şöyle : Çar FF olup,2.5m sp mevcuttur.Kasada 1400 tane Zerk scrool vardır.3 dress,devil,pet,100 lvl thief itemleri ve 114 lvl Thief Job'u vardır.Çarın Page 3'ü açıktır.Silahın fotoğrafını çekmeyi unuttum.En kısa zamanda eklerim (13 DG Legend +5 Staff ). Çarın 179 akedemi mezunu vardır.

Resimler
itemler.jpg

skillerl.jpg

kasalar.jpg

Son düzenleme:
#Onaylandı fakat resimleriniz görünmüyor normalda onaylamamam gerekirdi fakat emek vermişsiniz.Resimleri tekrar yüklerseniz sevinirim.

Resimleri ekledim fakat itemler ufak olmuş.İtemler : Chest-Legs-Head-Hands Legend + 12 FB,
Foot - Shoulder Rare +12 FB

Kasasında 650 tane zerk scrollu var.Geri kalan 750 tanesi yan charlarındadır
Satış devam ediyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri