• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Demir Adam 4 Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan LegendM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LegendM

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2009
Puanı
69
Arkadaşlar demir adam serisini izleyen herkes çok üzülmüştür film bitecek diye fakat bugün araştırmalarım sonucu bu yazılara ulaştım

Gwyneth Paltrow threw even more fuel on the fire when she told Geek Nation that "I don't think there's going to be [an 'Iron Man 4']. I think we're done with 'Iron Man.'"
Iron Man Three Marvel

Marvel's response? No problem, we'll just recast everybody if we have to.

"I hope Downey makes a lot of movies for us as Stark," Marvel's movie guru Kevin Feige told MovieWeb. "If and when he doesn't, and I'm still here making these movies, we don't take him to Afghanistan and have him wounded again. I think we James Bond it."

Özetle filmdeki pepper yani Gwyneth Paltrow demişki,4.film geleceğini sanmıyorum.Demir adamla işimiz bitti artık suyu çıkmasın :pispis

Fakat marvel'ın söylediğine göre seriyi devam ettireceklermiş.Gerekirse tüm kadroyu yeniden seçerler fakat devam ettireceklermiş orası kesin ( benim görüşüm robert downey jr olmadan biraz eksik olur :( )
İzlenme oranları ve sonuçlara göre marvel ekibi ironman serisini bir james bond filmi kalitesinde izletip,sürekli yeni film getirme potansiyelindeymiş.robert downey jr 'ın oynaması kesinlik kazanmadı fakat,dualarımız o yönde diyor :pispis

:up:

Robert oynamazsa seriyi devam ettirmelerinin anlamı kalmaz bence İronman o adamla güzel :)

Bu resmide kaynak sitesinde buldum baya güldüm açıkçası :D

iron-man-three-face-swap.jpg

Robert oynamazsa seriyi devam ettirmelerinin anlamı kalmaz bence İronman o adamla güzel :)

Bu resmide kaynak sitesinde buldum baya güldüm açıkçası :D

iron-man-three-face-swap.jpg

O sahne fenaydı ama :D şuan film iniyor çıkmış türkçesi ve iyi kalitelisi uyumadan tekrar izlicem :D
32601474594055398481.jpg

85367693088007507210.jpg

Geri