• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Demo Oyun İstek Bölümü

Sütlü Çikolata

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
0
Demo Oyun İsteklerinizi Bu Bölüm Altından Yapınız. Olabilidiğince Hızlı Bir Şekilde İletilmeye Çalışılacaktır. Oyun'unuzu Aldığınızda Bir Teşekkürü Çok Görmeyin! :'(

Elinde Bomberman Oyunu varsa ii olur ama yapmacık bomberman değil gerçekci olucak çok hoşuma gidiyo şu oyun...Hani eskiden oynadığımız bomberman oyunu vardı ya onun gibi olursa süper olur tşk ederim şimdiden

Elinde Bomberman Oyunu varsa ii olur ama yapmacık bomberman değil gerçekci olucak çok hoşuma gidiyo şu oyun...Hani eskiden oynadığımız bomberman oyunu vardı ya onun gibi olursa süper olur tşk ederim şimdiden

bomberman'in bildiğim kadarıyla sadece o yapmacık olanı var PC için ama diğer platformlar için oldunu bilioyorum

Ya bide Fifa 2002 Word Cupa Varmı ama Rar şifreside olsun lütfen

Ya ARkdaşalr lütfen Şu 2002 Word Cupa RaR şifresini versin Bulamdım bir türlü bulan + :D

Ya bide Fifa 2002 Word Cupa Varmı ama Rar şifreside olsun lütfen

Ya ARkdaşalr lütfen Şu 2002 Word Cupa RaR şifresini versin Bulamdım bir türlü bulan + :D

[DOWNLOAD]http://www.pctipp.ch/index.cfm?pid=1411&pk=30312[/DOWNLOAD]

girince 5-10 saniye bekle açılıo download

Geri