• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Deneme sınavı yardım

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
---------------------------------------

Son düzenleme:
Yarın sınav yapıyorlarsa hiç uğraşma boşver. Hem bu şekilde en iyisi. Direk 1-5 arası sınıflara girersen çok stres olur sınıf seviyen düşerse. Sınavda yapabildiğini yap. Düşük sınıftan başlayarak 1. sınıfa kadar yüksel. Hem motive olursun hem adam akıllı çalışırsın. Sonuçta 1. sınıfa yükselmeye çalışıyorsun bunun içinde adam akıllı çalışman gerekiyor. :ent

Ayrıca sayısal öğrencisi olduğun için her zaman önce Matematik sonra Fen ardından Türkçe'ye geç. Türkçe'de uzun parağraflar canından bezdirir seni. Bunalacağın için Matematik ve Fen bölümlerinde zorlanırsın.

Yarın sınav yapıyorlarsa hiç uğraşma boşver. Hem bu şekilde en iyisi. Direk 1-5 arası sınıflara girersen çok stres olur sınıf seviyen düşerse. Sınavda yapabildiğini yap. Düşük sınıftan başlayarak 1. sınıfa kadar yüksel. Hem motive olursun hem adam akıllı çalışırsın. Sonuçta 1. sınıfa yükselmeye çalışıyorsun bunun içinde adam akıllı çalışman gerekiyor. :ent

Ayrıca sayısal öğrencisi olduğun için her zaman önce Matematik sonra Fen ardından Türkçe'ye geç. Türkçe'de uzun parağraflar canından bezdirir seni. Bunalacağın için Matematik ve Fen bölümlerinde zorlanırsın.
sınıf ne kadar düşerse öğrenci kaliteside -doğru orantılıdır- aynı şekilde düşer , ne kadar yüksek sınıftaysan o kadar iyi ders dinleyebilirsin

sınıf ne kadar düşerse öğrenci kaliteside -doğru orantılıdır- aynı şekilde düşer , ne kadar yüksek sınıftaysan o kadar iyi ders dinleyebilirsin

Hocalarda olmaz öyle şey. Mesela ben dershane'de ortamı takmadım. Hocalar kaliteli olduğu sürece adam akıllı ders oluyordu. :)

Gerçi ben Cemaat Dershanesinde yani Körfez'de okudum. Orada öğrenci kalitesi her zaman berbattı.

Son düzenleme:

Hocalarda olmaz öyle şey. Mesela ben dershane'de ortamı takmadım. Hocalar kaliteli olduğu sürece adam akıllı ders oluyordu. :)

Gerçi ben Cemaat Dershanesinde yani Körfez'de okudum. Orada öğrenci kalitesi her zaman berbattı.
mübarek asıl ders pilavlıda veriliyordu oralara gitmezsen olucağı budur :D

Seni ve bu yorumunu bekliyorduk bizde Caner :D Asıl ders pilavlı da ancak onda da verilen dersler; İslam ve Avustralyalı Genç Nasıl Müslüman Oldu'dan ibaretti. :D
e tamam işte sınavda din sorularından full çek diye öğretiyorlar :D abi çok açık olarak adamlar her yere kendi adamlarını koymak için herşeyi açık açık yapıyorlar ama halkımız kör gardaşım neyse açmıyak bu konuları :D açtık gerçi ama neyse :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri