• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Deneme Wallpaper Megan Fox yorumları alabilirmiyim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selene

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Tem 2009
Puanı
97
Kendime bi yerde gördüğüm ve hoşuma giden bir tarzda yeni wallpaperler yapıyorum nasıl olmuş sizce ? (İsteyene PSD yi atabilirim.)

Bi başlattım bitmedi imza muhabbeti alayı çalıntı
Haklısın.
2q9xx8o.jpg

Sanırım sende de algılama problemi var .. Terk-i Diyar kısmından bahsediyor imzanın.. ( Sait Abinin imzasından değil )

----------

Birak caner abisi onun daha yaşı küçük algılayamaz :)

yok yanlış anlamış olabilirde taa gidip deswayı araştırmasıda ilginç :D

Sait abide görmüştüm bende ilk , talha da zaten onu çok sevdiği için koymuştu sanırım.

PSD sini Ö.M. ile atar mısın Talha ? :)

Güzel olmuş

şuan telefondayım purelovedan isteyiverin o atsın :) motorla geziyorum

----------

Sait abide görmüştüm bende ilk , talha da zaten onu çok sevdiği için koymuştu sanırım.

aynen öyle hakan :)

----------

Bunlar baş belası her işe çomak sokan tarzda :D

Benimde arşivimde de buna benzer resimler vardı iyiymiş ama dikkatli ol senden copy paste yapmışlar nerdeyse baksana

wallpaper335595.jpg

wallpaper459046.png

Benimde arşivimde de buna benzer resimler vardı iyiymiş ama dikkatli ol senden copy paste yapmışlar nerdeyse baksana

wallpaper335595.jpg

wallpaper459046.png

Arkaplanı ben yaptım demedim konu başındada söyledim ki " Kendime bi yerde gördüğüm ve hoşuma giden bir tarzda yeni wallpaperler yapıyorum " o yüzden sorun yok :)

wallpaper335595.jpg

wallpaper459046.png

Zaten adam demiş: @Kendime bi yerde gördüğüm ve hoşuma giden bir tarzda yeni wallpaperler yapıyorum nasıl olmuş sizce ?

Admin olduğu zaman.Araştırma yaptığını zannetmiyorum resim elinde varmış,koymuş.

Talha; Kimseyi yaşı yüzünden aşağılıyamazsın buna hakkın YOK.
Amacım tartışma çıkartmak değil sadece haddini aşan şeyi söylemek.

Geri