• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Depolama İçin Bana Ne Önerirsiniz?

The Locoid

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar bilgisayarımda şuan her şey karışmış durumda. İşletim sistemim w7 idi. Sonra bilgisayar açılmamaya başladı
benimde elimde w7 dosyaları yoktu. Elimde sadece xp CD si vardı eskiden kalma. Bende mecbur xp ye formatladım.

Format sırasında disk ler karıştı. Yani sistem ana bölüm olarak "C" yerinde "D" yi aldı ve benim dosyalarım felan
"C" disketine geçti. Yani bir bakıma "c" ve "d" yer değiştirdi. Şimdi ben bu durumu düzeltmek için w8.1'e format atacağım.

Sıfır bir format istiyorum ama bilgisayarımda kesinlikle kaybetmek istemediğim programlarım,eğitim setlerim,çalışmalarım vs. var
bunların toplamı 55Gb 500 gb bir harici alıp içine yedeklemeyi düşündüm ama o kadar param ne yazık ki yok.

2. el haricide bulamadım ne yazık ki. Bana bu 55 gb lık dosyayı nasıl depolayabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?​

Dropbox war 50gb limitli oraya depolaya bilirsin 5gb kadar bi arşivini silip.

Harflerin yerinin değişmesi bir sorun değilki. Windowsun kurulu olduğu sürücünün adı C olmak zorunda değil, E de olabilir Z de olabilir, bu bilgisayarın işleyişinde hiç birşeyi etkilemez.

XP den memnunsan hiç birşey yapma aynen kullanmaya devam et, değilsen win7 bul xp nin yerine kur oldu bitti. Hiç birşeyi sıfırdan kurmaya illede Windowsun olduğu yere C harfi gelecek diye uğraşmaya hiç ama hiç gerek yok.

Harflerin yerinin değişmesi bir sorun değilki. Windowsun kurulu olduğu sürücünün adı C olmak zorunda değil, E de olabilir Z de olabilir, bu bilgisayarın işleyişinde hiç birşeyi etkilemez.

XP den memnunsan hiç birşey yapma aynen kullanmaya devam et, değilsen win7 bul xp nin yerine kur oldu bitti. Hiç birşeyi sıfırdan kurmaya illede Windowsun olduğu yere C harfi gelecek diye uğraşmaya hiç ama hiç gerek yok.

XP den memnun değilim. ama alışık olmayınca insan bir sorun olur zannediyor :) Sağolasın abi. 8.1 kurmak istiyorum şuan bir iso indirdim onu kurayım ben :)

Geri