• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dereceli Takımlar

paradox480

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eki 2012
Puanı
3
Bu oyun modunda oynamak için 30 lvl ve en az 16 şampiyonumuzun olması mı gerekiyor acaba ? Yoksa 5-6 şampiyonda yeter mi? :rbk:

30 level kadar 16 şampiyonun olmadan gelebileceğini sanmıyorum ben ^^ illaki birikir ama evet şart diye biliyorum. Nedeni ise sanırım ban olayları yüzünden. Zaten "Free" şampiyonları ranked game için kullanamıyorsun, ordan 10 gitti, ban sayısıda 6 = 16, en azından öyle tahmin ediyorum ben ^^

aynen öyle fakat 16 champ yaptım direk gireyim ben önermiyorum hem senin açından çok kötü olur hemde bulunduğun takım açısından niye dersen tecrüben olmadığı için kazanma şansın çok çok düşük ve bu takımıda yansıyarak yenilgi getirir sana eksisi Ranked game elon düşer win lose arasındaki fark dağlar gibi açılır ve emin ol bunu kapayamazsın bana sorarsan normal game en az 500 atmalısın ki tecrübe kazanabilesin. ranked game ile normal game tamamen farklı dünyalar benden tavsiye ben çok çektim :D

16 champion yeterli level önemli değil biz ekip halinde katıldık katılırsanız bir kaç maç alabilirsiniz çünkü bizim gibiler var fakat 6-7 tane çok sağlam takım var tamamen şans meselesi diyebilirim :)

Geri