• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dergi yakında ücretsiz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
eKipm9a.jpg

Burada paylaşma amacım, burayı kendime yakın gördüğüm için paylaşıyorum ve haberinizin olmasını istiyorum. Sonuçta buranın bende ayrı bir yeri var. :)
Öncelikle reklam olacağını sanmıyorum. Çünkü ücretsiz olacağı için legal olduğunu düşünüyorum. Eğer reklam olarak sanılırsa silinebilir. :)

Öncelikle merhaba arkadaşlar, bilmiyorum biliyor musunuz ama, bir kaç ay önce bir dergi platformu oluşturdum. Dergi, erkek e-dergi olarak yaşamını sürdürüyordu. Ücretliydi ama artık ücretsiz olarak yayınlayacağız.

İlk önce deneme amaçlı olarak Apple mağazasında satışa sunuyorduk dergiyi. Merakımız derginin ilk günden bu yana ne kadar satacağıydı. Çok güzel rakamlar gördüm. Yaklaşık 120-150 civarıydı. Bu da yaklaşık bana 1.500TL civarı bir ücret gelir sağlıyordu. Benim aklımda, ücretliden sonra ücretsiz olarak sunmaktı. Yakında bunu gerçekleştireceğiz. Sen bunu apple mağazasına nasıl soktur sorularına cevap vermeceğim çünkü bir geçmişim ve sağlam kaynaklarım mevcut. Neyse, iyi mesajlar aldık. Dergi'nin sosyal medya da pek popüler değil çünkü reklam felan hiç vermedim. Ama bundan sonra sosyal medya'ya ağırlık vereceğiz. Şuanda 18 beğeni var ancak beğenmeden takip eden yerli/yabancı kişiler mevcut. Herhalde beğenmeye çekiniyorlar, bilmiyorum. :) Biz dergiyi yakında .pdf şeklinde yayınlamayı düşünüyoruz. Buradan da takip eden kişiler vardır. Onlara da haber vermek istedim.
Derginin facebook sayfası: Your Girl - Facebook Sayfası budur. İsteyen beğenebilir.
Bu arada ropörtaj için bir kişi buldum sağolsun ama yine de katılmak isteyen olursa konu : https://www.maxigamerz.com/f224/ingilizcesi-iyi-olan-var-mi-233022/ buradadır.

Umarın reklam sayılmaz, sayılırsa da kaldırabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Soru varsa da sorabilirsiniz.​

Yazdiklarin tamamen laf kalabaligi olmus. Neden senin dergini okumaliyiz onu aciklamamissin.

Hayırlı olsun da keşke önce ücretsiz sonra ücretli yayınlasaydın bu işin fıtratı bu. [emoji1]

İlk açtığında hatırlıyorum facebook sayfasını beğendirtmiştin bana hatta"bu avratlar ne oluuuuuuuuuum" demiştim ben sana sezer. Bu kadar projeye girdiğini hiç bilmiyordum zaten bahsetmemiştin, turnayı gözünden vurmuş gibisin. Bizim yerimiz bellidir o zaman dergide :D

Emek harcamışsın.Önceden beri tanıyorum çoğunuzu ilk tanıdığımda 12-17 yaş aralığındaydınız şimdi çoğunuz güzel işlere adım atmışsınız.Dergiyi yapmak,uğraşmak ayrıca piyasasına çok zor girilen APPLE mağazasına bile koydurdu isen gerçekten seni tebrik ediyorum.Bunların daha başlangıç olduğunu düşünüyorum.Konulara fazla cevap yazmasamda sürekli takip etmeye çalışıyorum projelerinizi.Sezer,Mertcan,Hakan Karakaya,Hakan Açıkgöz,Spare,Cüneyt,ZACA ve ismini sayamadığım bir çok kardeşim, arkadaşım.Uzun zamandır tanışıyoruz ve eminim daha güzel yerlere geldiğinizi göreceğim.Hepinizi canı gönülden tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim. KaYZeRSoZZe.

Azmini ve çabanı gerçekten takdir ediyorum Sezer. Bu ortamda ışık gördüğüm nadir kişilerden birisin eminim böyle devam edersen hem maddi hemde manevi olarak birçok başarılara ulaşacaksın. Eğer bizim de elimizden birşey gelirse çekinmeden bana ulaşabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ;) (Sanırım İngilizce çevirilerde yardımcı olabilirim)

Yazdiklarin tamamen laf kalabaligi olmus. Neden senin dergini okumaliyiz onu aciklamamissin.

Hocam özel biz nedeni yok okuman için. Rütin ve genel konular. Ropörtaj,oyun haberleri vb dergide bulunan şeyler. :) Çok büyük bir şey vaat etmiyorum. :)

Hayırlı olsun da keşke önce ücretsiz sonra ücretli yayınlasaydın bu işin fıtratı bu. [emoji1]

Dediğim gibi Ozan, amacım zaten baştan ücretsiz olarak yayınlamaktı ama ücretli olarak ne kadar sayı satacağını merak ettim. İşin komik tarafı da şu, Yani sağdan soldan topladığımız bilgiler,resimler,ropörtajlar(arada bizimde oluyor) dergide topladık ve dergi tuttu. Yani 10 dergi düşün biz içlerinden en güzellerini seçip yayınlıyorduk,ropörtaj veya haberleri İngilizce üzerinden Türkçe'ye çeviriyorduk. Herhalde çok beğenildi ve tuttu. Şu da var, apple mağazasına koyuyor ama tabi apple'da bizden para kesiyor. :)

İlk açtığında hatırlıyorum facebook sayfasını beğendirtmiştin bana hatta"bu avratlar ne oluuuuuuuuuum" demiştim ben sana sezer. Bu kadar projeye girdiğini hiç bilmiyordum zaten bahsetmemiştin, turnayı gözünden vurmuş gibisin. Bizim yerimiz bellidir o zaman dergide

Hatırlıyorum bro. :) O zamanlar hiç ümidim yoktu ama büyük fikirler bir anda ateşlenir ya, o oluştu bende. :) Şu da var bro, turnayı gözünden şöyle vurduk, derginin tutmasıyla vurduk. Eğer yüklü bir sermayem olsaydı ofisine kadar döşerdim ki oda zaten aklımda. :)

Emek harcamışsın.Önceden beri tanıyorum çoğunuzu ilk tanıdığımda 12-17 yaş aralığındaydınız şimdi çoğunuz güzel işlere adım atmışsınız.Dergiyi yapmak,uğraşmak ayrıca piyasasına çok zor girilen APPLE mağazasına bile koydurdu isen gerçekten seni tebrik ediyorum.Bunların daha başlangıç olduğunu düşünüyorum.Konulara fazla cevap yazmasamda sürekli takip etmeye çalışıyorum projelerinizi.Sezer,Mertcan,Hakan Karakaya,Hakan Açıkgöz,Spare,Cüneyt,ZACA ve ismini sayamadığım bir çok kardeşim, arkadaşım.Uzun zamandır tanışıyoruz ve eminim daha güzel yerlere geldiğinizi göreceğim.Hepinizi canı gönülden tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim. KaYZeRSoZZe.
Öncelikle teşekkür ediyorum Salih(Eğer yanlış hatırlıyorsam mazur gör beni bro.) Güzel işlere adım için iyi düşünmek gerek tabi bro. Birazda yeteneğin olduğu alana yoğunlaşman gerekiyor. Daha önce de dergilerde çalışma geçmişim var ve birazdan oradan yardım gördüğümü itiraf edeyim. :)

Azmini ve çabanı gerçekten takdir ediyorum Sezer. Bu ortamda ışık gördüğüm nadir kişilerden birisin eminim böyle devam edersen hem maddi hemde manevi olarak birçok başarılara ulaşacaksın. Eğer bizim de elimizden birşey gelirse çekinmeden bana ulaşabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım (Sanırım İngilizce çevirilerde yardımcı olabilirim)
Sağolasın abi. E yani azım olmadan da duvar delinmiyor malumun. :) Maddi de madalyonun öbür yüzü abi ama yaptığıni işe güzel yorum,beğeni,iltifat gelince açıkcası maddi ikinci planda kalıyor. İngilizce'de tabi istersen yardımcı olabilirsin abi ama sorular da +18 de mevcut. Sonuçta eğlence mensubu biriyle ropörtaj yapacağız onunda bilgisini vermek isterim. Sonra seni mahcup etmeyeyim. :)

Ben çekinmeden beğenmiştim sez bana bi vip üyelik ver :D
Gerek yok bro vip'e. Free vereceğiz artıkın. :D

Hocam özel biz nedeni yok okuman için. Rütin ve genel konular. Ropörtaj,oyun haberleri vb dergide bulunan şeyler. :) Çok büyük bir şey vaat etmiyorum. :)

Dediğim gibi Ozan, amacım zaten baştan ücretsiz olarak yayınlamaktı ama ücretli olarak ne kadar sayı satacağını merak ettim. İşin komik tarafı da şu, Yani sağdan soldan topladığımız bilgiler,resimler,ropörtajlar(arada bizimde oluyor) dergide topladık ve dergi tuttu. Yani 10 dergi düşün biz içlerinden en güzellerini seçip yayınlıyorduk,ropörtaj veya haberleri İngilizce üzerinden Türkçe'ye çeviriyorduk. Herhalde çok beğenildi ve tuttu. Şu da var, apple mağazasına koyuyor ama tabi apple'da bizden para kesiyor. :)

Hatırlıyorum bro. :) O zamanlar hiç ümidim yoktu ama büyük fikirler bir anda ateşlenir ya, o oluştu bende. :) Şu da var bro, turnayı gözünden şöyle vurduk, derginin tutmasıyla vurduk. Eğer yüklü bir sermayem olsaydı ofisine kadar döşerdim ki oda zaten aklımda. :)

Öncelikle teşekkür ediyorum Salih(Eğer yanlış hatırlıyorsam mazur gör beni bro.) Güzel işlere adım için iyi düşünmek gerek tabi bro. Birazda yeteneğin olduğu alana yoğunlaşman gerekiyor. Daha önce de dergilerde çalışma geçmişim var ve birazdan oradan yardım gördüğümü itiraf edeyim. :)

Sağolasın abi. E yani azım olmadan da duvar delinmiyor malumun. :) Maddi de madalyonun öbür yüzü abi ama yaptığıni işe güzel yorum,beğeni,iltifat gelince açıkcası maddi ikinci planda kalıyor. İngilizce'de tabi istersen yardımcı olabilirsin abi ama sorular da +18 de mevcut. Sonuçta eğlence mensubu biriyle ropörtaj yapacağız onunda bilgisini vermek isterim. Sonra seni mahcup etmeyeyim. :)

Gerek yok bro vip'e. Free vereceğiz artıkın. :D

Sorun değil, +18 im ben de :D

Bazı arkadaşlar özel olarak dergi neden artık ücretsiz olarak yayınlanmadı halâ gibi mesajlar attı bana. Arkadaşlar, biz dergi olarak yaklaşık 4 kişi çalışıyoruz ve sınavlarımız ve arkadaşlarımızın askerlik durumları da çıktı. Tek başına bir dergi de çıkması zor oluyor. Zaten şubat'a kadar app store ile anlaşma vardı yani şubat'ı bile 2 kişi zor çıkarttık. Zaten şubat sonrası hiç paylaşım yapmadık. Bakalım; yeni ekip oluşturmaya çalışıyorum ve işleri büyütmek istiyorum. Dediğim gibi şuan için bir duraksama aşamasındayız. Natasha Marley ile de bir röportajımız vardı. O röportajı yaptık yapmasına ancak yayınlasak mı? yayınlamasak mı? diye düşünüyoruz(Dergi içinde). Çünkü cinsel içerikli konuşmalar mevcut. Bununla birlikte kendisine başka gönüllü starlar bizlere yardımcı olabilir mi diye sordum ve bana bir kaç isim ve ulaşabileceğim iletişim kaynakları gösterdiler.(Neden derseniz bu kişiler p.rn sektörünün çok gelişmesini isteyen kişiler.) Dediğim gibi arkadaşlar, işler biraz duraksadı ancak hiçbirşey bitmiş değil. Arkadaşlarımız döndüğünde başlayacağız. Ek sorularınız varsa da yanıtlayabilirim.

araya askerlik girdi :D
Malesef öyle oldu. :) Ekip askerde olduğu için tek başıma çıkartmam çok zor oluyor. Döndükleri an başlamayı düşünüyoruz. Hem böylelikle askerde oldukları için bende konu başlıklarını toplamaya çalışıyorum. :) Takvimimiz çıktı. Belki bilmeyenler vardır. İsteyen olursa özel m. olarak yolluyorum.

E bakarken 5 dakika, onu hazırlaması kim bilir kaç gün sürüyordur. Emeğinize sağlık. Umarım karşılığını alırsınız. ^^

Geri