• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Derhal Biri Açıklasın !!!!!1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan canpause
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

canpause

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2011
Puanı
10
bu sitedeki arkadaşların çoğunun uzak doğulu kızlara ilgisi var. abi bukadar adam nasıl toplana bildiniz :D silkroad dan bir alışkanlıkmı :D hayır arkadaş pm atarken felan içimde tatlı bir heycan oluyo o kıza atıyomuşum gibi hissediyorum yapmayın beyler :(

Nedir bu asyalı merakı ? Bana göre asyalı kızlar hiç güzel değiller. Rus, İsveçli, Türk kızları daha güzel :)

beyaz tenli veya yeşil gözlü olan kızlara zaafı olan biriyim fekat dikkatimi çekiyor çoğu kişide bir uzak doğulu sevdası. iyi bişi değil valla :D birinize tanışalım :-* diye mesaj atıcam son sonu olay çıkıcak :D :D :D

Sorma dayı yıllardır bende anlayamadım zevkler tartışılmaz fakat bu kadar hepsi nasıl toplanmış bu sitede anlayamadım acaba ufaklıktan beri sro oynayınca bilinçaltlarının oyunumu bu :D

Sen ve allisvell den kıçımızı korumak için kaslı erkek resimleri mi koyalım yani?

Nedir bu asyalı merakı ? Bana göre asyalı kızlar hiç güzel değiller. Rus, İsveçli, Türk kızları daha güzel :)
sonuncusu biraz sakat :D izmirin kızları tamam eyvallah ama abi arada hormonlu kızlar çıkıyor kendinede bakmıyorlar bak geçen bi kezban video yüklemiş teknolojik aletlerim diye kızda bi kaş var o kaşlarla kışlık yün yaparsın :D yani 10 üzerinden 10 olsa bile kezbanlar derecemizi düşürüyor :(

sonuncusu biraz sakat :D izmirin kızları tamam eyvallah ama abi arada hormonlu kızlar çıkıyor kendinede bakmıyorlar bak geçen bi kezban video yüklemiş teknolojik aletlerim diye kızda bi kaş var o kaşlarla kışlık yün yaparsın :D yani 10 üzerinden 10 olsa bile kezbanlar derecemizi düşürüyor :(

izmirde güzel kız kalmadı beyler

can pause karşıyakadan bildirdi

Anlaşıldı can pause :'(

Tekirdağdan bildiriyorum,

Kız yok. 3 tabur kezban saldırısı ile harap olmuş durumdayız

Destek belkiyoruz
burda izmirin kızları güzeldir mottosuna uyup kendini güzel sanan şişko kısa boylu bildiğin yağ tulumu kızlarla kaplandık destek gelmesi imkansız yardım edin dayanacak gücümüz kalmadı :jil:

burda izmirin kızları güzeldir mottosuna uyup kendini güzel sanan şişko kısa boylu bildiğin yağ tulumu kızlarla kaplandık destek gelmesi imkansız yardım edin dayanacak gücümüz kalmadı :jil:
istanbulda bıyıklı kezbanlar etrafı sarmış durumda terleyen bıyıklarına baktığınızda kör olma riskiniz vardır dikkatli olunuz.

Bunca yıl izmirli kızlar güzel diye kandırıldık mı?

5hzFTGC.gif

bu sitedeki arkadaşların çoğunun uzak doğulu kızlara ilgisi var. abi bukadar adam nasıl toplana bildiniz :D silkroad dan bir alışkanlıkmı :D hayır arkadaş pm atarken felan içimde tatlı bir heycan oluyo o kıza atıyomuşum gibi hissediyorum yapmayın beyler :(

hemen kısaca açıklayım : anime
başka sebep aramana gerek yok

hemen kısaca açıklayım : anime
başka sebep aramana gerek yok
üzülerekde olsa bu arkadaşa kendi açımdan katılıyorum benim ilgi duymaya başlamamın ilk sebebi animeydi.

ama gel gelelim başka sebep aramana gerek yok demesi tamamen saçma anime izlemeyipde hayranı olanlarda var.

üzülerekde olsa bu arkadaşa kendi açımdan katılıyorum benim ilgi duymaya başlamamın ilk sebebi animeydi.

ama gel gelelim başka sebep aramana gerek yok demesi tamamen saçma anime izlemeyipde hayranı olanlarda var.

ufak bir genelleme yapmaktan zarar gelmez kaya kardeş :D
evet beyler yarı yarıya anladık silkroadın bilinç altı etkisi anime merakı derken toplanmış arkadaşlar evet

İzmir Son Durum :

bıyıklı apaçi izmirli kızlar tim olarak saldırya geçti suratımıza permatik atıyorlar. çam ağacından yapılan ağdaları atıyolar. çok zor durumdayız delikanlı karşıyakalı gençler zor durumda kara gümrükten yardım bekliyoruz SOS

Geri