• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Deri Kılıf - Silikon kılıf ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TimeShint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimeShint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
23
Selamn Aleykm, zorlu center'den apple'a kılıf alacağım fakat 2 ürün hakkında olumsuz yorumlar mevcut.(Rengi değişiyor vb gibi.) Aranızda silikon veya deri kılıf kullanan varmı acaba ? Veya kılıf önerir misiniz ?

Silikonda 1 ay - 3 ay aralığında renk atma mevzusu var. Mavi aldığım kılıfı şuan şeffaf olarak kullanıyorum. Deri hakkında bir fikrim yok fakat kılıf konusu şakaya gelmez. Ciddi anlamda dikkat etmen gerekiyor. Bir anda işlemci 50 - 60 dereceyi görür, şaşırırsın. :)

Silikonda 1 ay - 3 ay aralığında renk atma mevzusu var. Mavi aldığım kılıfı şuan şeffaf olarak kullanıyorum. Deri hakkında bir fikrim yok fakat kılıf konusu şakaya gelmez. Ciddi anlamda dikkat etmen gerekiyor. Bir anda işlemci 50 - 60 dereceyi görür, şaşırırsın. :)
Silikon kılıflarda mı?

Deri kılıf almanı tavsiye ederim, mümkünse açılır kapanır kapaklı kılıflardan olsun. Tabii iphone için var mı, yakışır mı bilmiyorum.

Kilif bana cok gereksiz geliyor,kilif nedir abi,aylar once s6 edge plus aldim,telefonun en buyuk ozelligi kagit gibi ince olmasi,kilif takiyorum tablete dönusuyor,ilk ciktiginda aldigim icinde jelatinleri bulunmuyordu ona ragmen oyle ham haliyle kullandim 6ayi gecti cizik dahi yok, hadi isin geregi koruyamadin vs vs,iphone dedigin telefon zebille var artik,al kardesim one kirilmaz cam,arkaya cizilmez jelatin mis gibi kullan telefonunu..

3binliralik telefonda 5liralik slikon kilif,yada deri kilif canta gibi, james bond muyuz ulan alti ustu telefonu koruyucak.

Geri