• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Destek <Video Edit>

trnaxsobi1905

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2015
Puanı
56
Merhabalar çok araştırdım fakat bir sonuc bulamadım ve sonunda konu açmaya karar verdim acba bunu nasıl yapabiliriz bu karakteri böyle nasıl dans ettirebiliriz veya ne diye araştırsam bulabilirm yardımcı olurmusunuz

Merhabalar çok araştırdım fakat bir sonuc bulamadım ve sonunda konu açmaya karar verdim acba bunu nasıl yapabiliriz bu karakteri böyle nasıl dans ettirebiliriz veya ne diye araştırsam bulabilirm yardımcı olurmusunuz

Ordaki karakter Gerçekten öyle dans eden bir insan sadece after efect ve sony vegas gibi programlarla karakteri çizgi film dönüştürüp arka planıda bize göre entegre edip yapıyolar bende bu soruya böyle cevap almıştım yıllar önce..

Ordaki karakter Gerçekten öyle dans eden bir insan sadece after efect ve sony vegas gibi programlarla karakteri çizgi film dönüştürüp arka planıda bize göre entegre edip yapıyolar bende bu soruya böyle cevap almıştım yıllar önce..
bana bunu boş zamanınızda öğretme gibi bi şansınız varmı

Seni üzmek istemem ama video oyun karakterlerinin hareketleri değiştirilerek değil sıfırdan çizilerek yapılıyor. Bu video profosyonel işi eğitim videoları izlenilerek yapabileceğin bir şey değil.

w1nt bu işin piri,yukarıda izlediğin videonun tutarıda yanlış hatırlamıyor isem 300$ idi :) Öyle ordan burdan baka baka yapılabilecek birşey değil malesef,temelin olması gerekiyor.

Geri