• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Destiny Level / Seviye Atlama Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
“Oyunun en can sıkıcı bölümünü atlatıp eğlenceli bölümünü tadalım.

Öncelikle oyunu olabildiğince hızlı bitirmek gerek. Gerekiyorsa düşmanları motorla dağıtın geçin son dalga ya da boss’u indirin geçin. Araştırma, gezme vs. sonraya kalsın.
20. lvl olunca ilk iş olarak Vanguard mı yoksa Guild mı ona karar verin.

Benim oyun stilim ve zırhlardan gelen artılara göre Vanguard daha avantajlıydı onu seçtim. PvP seviyorsaniz Guildler daha iyi.

Peki neye göre seçeceksiniz, Legendary Armor’un statlara verdiği artılara göre.

INTELLECT

DISIPLINE

STRENGHT

Onun dışında legendary ve exotic zırhların numarası aynı. Oyunun kaderini değiştiren bu üç özellik. Ne işe yaradıklarını ve en çok hangisini kullandığınıza bakıp ona uygun Legendary’e yönelin [elbette iyi bir grinder hepsini 100% yapar]Guild’e karar verdikten sonra, tek yapmanız gereken günlük bountylere bakmak. Heroic lvl’da görev bitir bountylerine itibar etmeyin. Ölmeden 9000xp, ölmeden 100 adam, 100 critical hit, ölmeden 30 melee kill, belli gezegenlerde 200 puan topla, 10 fallen/hive major, 3 public eventte gold yap ve belli gezegenlerde 6 patrol yap bountylerini hemen alin.

6 patrol bountysindeki gezegene göre o günkü farm yerinizi belirleyin.
Gezegenlere göre Chest Run mekanları; Dunya: ROCKET YARD

Ay: ARCHER’S LINE

Venus: Adını unuttum şu bahçe gibi olan yer, otasına gemi düşmüş.

Mars: SCRUBLANDS.

Kill 10 Fallen / hive major bountysi için EARTH ve MOON.
Dünya’da kose hive major’u yok ama bir kosede Fallen majorlari cikiyor. Ay’da Fallen var ama random, tapınağın girişinde sürekli iki hice major’u var çanta da keklik. Venus de sabit major yok, fakat arada iki grup çok sert bir şekilde çatışmaya başlıyor o zaman majorlar cikiyor. Venus’a publuc event gelmiyor. Mars’da Major çok az, public event ise çok zahmetli, genelde kaçıyor.3 Public event gold için Ay, sürekli Defend war sat geliyor, çok kolay, çok hızlı. Bulunduğunuz gezegende görev seçerken scout, investigate ya da tek bir hedef indir görevi gelirse hemen iptal edin, chest run a devam edin, x öldür bilmem kaç boncuk topla ya da gördüğün tüm düşmanları öldür gelirse kabul edin ve chest açmaya devam ederek yolunuza devam edin, bu arada duşen mavi sayısı çok tatmin edici, şansınız varsa mor bile düşer.Bountyleri tamalayınca beraberinde o gezegenden 50 materyalde toplamış oluyorsunuz. Bunu sonra seçtiginiz Guild!’ göre Quarter Master’dan bozdurursunuz. Ancak dikkat eğer haftalık mark limitini doldurup da bozdurursanız, mark alamıyorsunuz, emekleriniz boşa gider, o yüzden materyalleri stoklayın, gereken alışverişe göre bozdurun.Bounty’ler bitince oyun tarzınıza göre, Tiger Strike ya da Crucible’a gidin. Ben Tiger Strike tercih ediyorum, çünkü Strike yaparak Weekly ve Daily Strike’ler için de talim yapmış oluyoruz, yüksek lvl’li oyuncular gelirse [ki geliyor] çok hızlı bitiyor ve 3 Strike’da 6 – 7 mavi geliyor. Bu söyledigimi yapmak yaklaşık 2 ya da 3 saat sürüyor, yani o kadar işsiz adam işi de degil.Bulduğunuz mavileri hemen Cryptarch’a götürüp açtırın, saçma bir şey çıksa bile Cryptarch lvl’i ne kadar yüksekse oyun içindeki droplar o kadar iyi gibime geldi. Şu mağara onu kasan oyuncular arasında Cryptarch seviyesi 30 olan oyuncular var, onlara oyun içinde exotic bile çıkıyormuş.

Cryptarch seviyesini arttırmak için ufak bir uyaniklik:

Glimmer sınırımız 25000 ve açıkcası harcayacak yer yok gibi bir şey, o yüzden 5000 Glimeri stokta tutup geri kalanların hepsiyle Cryptarch’dan yeşil engram alın, böylece elemanın lvl’i hızla artar ve bu parçaladığınız silah ve zırhlarla iyi ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz.
Bu arada son olarak eklemek istiyorum: Ne kadar çok bounty yaparsanız, Exotic Bounty gelme şansı o kadar artıyor. Exotic Bounty oyunda şimdiye kadar gördüğüm en iyi fikir.Ilk etapta aklima gelenler bunlar.”

Geri