• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Devamsızlık sıkıntısı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IntocabLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
Arkadaşlar benim özürlü devamsızlık toplamı 39 gün özürsün toplam ise 6.5 gün toplam devamsızlık 45 i geçen öğrenciler başarısız sayılıyor diyor
ben sadece özürlü devamsızlık sınırını 45 gün zannediyordum bu işin aslını astarını bilen varmı ?

özürlü 35 gün özürsüz 10 gün dür toplamı 45 gün devamsızlık yapabilirsin.

İş kötü yarın bi konuşsam müdür yardımcısıyla
60 gün yapılabiliyormuş toplam devamsızlık hakkı ama nasıl olacak bilemiyorum.

Bırakırlar. 5 ay okul idaresinde staj yaptım. 10,5 gün devamsızlık yapan öğrenciyi okuldan kovdular. (İzin vs. tüm haklarını bitirmişti.) Ancak şöyle yapabilirsin. Okul idaresi ile konuş. Aileni falan çağır sıkıntı yaratmıyacaksa müdür yardımcısıda kıl bir insan değilse senin iş olur. Bizim m. yardımcısının hergün sülale tablosu yeniden şekilleniyor. Gerisini siz düşünün.

Ulan devamsızlık nedir ya :S biz üniye geçtik 2 hafta derse gitmiyoruz (2 kere ) dersten kalıyoruz where is the adalet ? 45.5 diyo adama bak :D kal lan sen orda :D

Ulan devamsızlık nedir ya :S biz üniye geçtik 2 hafta derse gitmiyoruz (2 kere ) dersten kalıyoruz where is the adalet ? 45.5 diyo adama bak :D kal lan sen orda :D

Dur dur dur orda dur ünide devamsızlık yokmu :@ lisedeki devamsızlığım sıfır herşeyi üniye saklıyorum ben :D

Devamsızlık yok bizde yoklama filan almıyorlar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değişiyor işte üniden üniye bizde ders devam zorunluluğu olmayan derslerde var çok şükür :D boş günümüz falan var

Ya şöyle hocanın insafındasın aslında bizim yoklama almayan 1 hoca bile yok ve 2 ders gelme kalıyosun örneğin üniden üniye değişiyor ama işte hocaları saygıyla anıyoruz hoşlarına gidiyo galiba :D

Geri