• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

devil may cry 5 oynamış olan varmı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan canpause
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

canpause

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2011
Puanı
10
beyler bu oyunu oynamış olan varmı ? oyunu indiriceğim fakat bu oyunda pvp sistemi varmı ? ve bu oynanışta pvp varsa püf noktalarını öğrete bilcek varmı ?

Hocam, pvpden kastınız nedir? Sadece bu oyunu oynadım, diğer oyunlar hakkında pek bilgim yok.

Hocam, pvpden kastınız nedir? Sadece bu oyunu oynadım, diğer oyunlar hakkında pek bilgim yok.
özetle anlatıyorum : kız arkadaşım fena bir oyun delisi fakat ben silkroad tarzı oyunlar oynadığım için bu oyunla ilgili bilgim yok. bugün aramızda gel silkroada pvp yapalım muhabbetleri dönünce oda bu oyunu söyledi gel bu oyunda kapışalım diye. bu oyunda hamachiyle yada lan ayarıyla karşılıklı kapışmamız mümkünmü ? ve mümkünse aramızda kapışırken yapa bilceğim özel hareketler avantaj sağlayacak şeyler varmı ?

Çok hızlısın kardeşim öncelikle sen devil may cry 1 den başla sonra çözersin zaten direk 5 ten olmaz :D

1 haftam var la yardım edin. ezilmeyeyim. kızı tavlama konusunda çok büyük yol kat ettim zaten. bitmesin herşey :(
Valla hiç bilmiyorum ilk defa duyuyorum hatta oyunun adını senden mecbur kıza soracan o anlatıcak dinleyecen sonra kapışacan

Çok büyük işe karışmışsın. Açık konuşayım yılların oyuncusu ise yenmen pek mümkün görülmüyor. :)

DmC: Devil May Cry klavye ve mouse ile oynanabiliyor. Oyun ilk başta biraz zor gelebilir, el çabukluğu ve beceri ister ama uzun süre oynayarak halledebilirsin.

Nasıl kapışacağınıza gelince, bu son oyunda Bloody Palace DLC'si var. Bunu yüklersiniz, en çok kim yüksek levelde bitirirse o kazanır gibisinden bir oyun yaparsınız.

Çok zevkli oyundur, kolay gelsin. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok büyük işe karışmışsın. Açık konuşayım yılların oyuncusu ise yenmen pek mümkün görülmüyor. :)

DmC: Devil May Cry klavye ve mouse ile oynanabiliyor. Oyun ilk başta biraz zor gelebilir, el çabukluğu ve beceri ister ama uzun süre oynayarak halledebilirsin.

Nasıl kapışacağınıza gelince, bu son oyunda Bloody Palace DLC'si var. Bunu yüklersiniz, en çok kim yüksek levelde bitirirse o kazanır gibisinden bir oyun yaparsınız.

Çok zevkli oyundur, kolay gelsin. :)

çok sağol. yani silkroad daki gibi karşılıklı bir birimize dalamıyoruz. buda iyi en azından klavye bozuktu falan der geçerim.
ama varsa öyle bir pvp modu yandık :D

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

çok sağol. yani silkroad daki gibi karşılıklı bir birimize dalamıyoruz. buda iyi en azından klavye bozuktu falan der geçerim.
ama varsa öyle bir pvp modu yandık :D

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Diğer oyunlarda olabilir. Bir fikrim yok. Sadece sonuncu oyunda yok diye biliyorum.

Geri