• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Devletin neti diye sro oynayamıyoz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dooo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2013
Puanı
9
Arkadaşlar kyk yurdunda kalıyorum engellemişler galiba start gelmıyo hiçbir sroda vınn alıcam galiba uğraşamam bunlarla torrent engellı o engelli neye gircezki program varmı şu startı geçmem lazım :F

1.7 gb lık oyunu demın 5 dkk da ındırdım 4-5 mb ile indiriyor :D gel gelelım film izlerken donuyor :D

Son düzenleme:
Silkroada nasıl girebilirim ?

ultrasurf programını deneyebilirsin

Hacı bu DNS adresi değiştirmeyi falan dene belki düzelebilir. Başıma hiç gelmedi ama denemekte fayda vardır tabii ki. :)

Kyk yurdunda kalacakmısın daha yoksa 2-3 kişi bulup ev tutmayı düşünüyomusun?Memnunmusun devletin yurdundan.Bu arada ne kadar alakalı konuyla :D

Kyk yurdunda kalacakmısın daha yoksa 2-3 kişi bulup ev tutmayı düşünüyomusun?Memnunmusun devletin yurdundan.Bu arada ne kadar alakalı konuyla :D

Ben gelirken eve çıkmayı planlıyordum ama yurt sahiden çok güzel :D Odalar 1 Yada 3 kişilik ( ben 2kişi kalıyorum ) Odalarda buzdolabı/tuvalet/banyo 7/24 sıcak su yataklar çok iyi dolaplar dolu güzel yani :D

arkadaşlar ben sroya giremiyorum bir yardım edin kyk da olan yokmu geçen geldiğimde giriyordummmmmmmmmmmmmmmm

kyk yurdundan silkroada nasıl gireceğini bilmem ama vınn ile silkroad oynanmaz bunu kesinlikle yapma başın derde girer arkadaş vınn ile giriyordu normal internette gezinirken bile 1 ay yetiremiyordu bi update gelse oyuna senin vınn pert olur bu işe hiç bulaşma vınn alıpta memnun olanı görmedim ama biraz araştırırsan girme yönteminide bulursun heralde

Ben gelirken eve çıkmayı planlıyordum ama yurt sahiden çok güzel :D Odalar 1 Yada 3 kişilik ( ben 2kişi kalıyorum ) Odalarda buzdolabı/tuvalet/banyo 7/24 sıcak su yataklar çok iyi dolaplar dolu güzel yani :D

arkadaşlar ben sroya giremiyorum bir yardım edin kyk da olan yokmu geçen geldiğimde giriyordummmmmmmmmmmmmmmm

Nasıl kyk yurdu oğlum o öyle :D

bende devletin netini kullanıyorum karşımızda öğretmen evi var oranın neti 10mb hızında iyi ama dediğin gibi silkroad vs oynanmıyor vodafone sınırsınz vınn var bende aylık 15tl veriyorum ilk 250mb 3g hızında sonrası hız aşırı düşüyor ama sınırsız ve silkroad point blank gibi oyunlarda 0 lag çok rahat oynuyorum

----------

ayrıca hotspot kullanıp girebilirsin oyuna ama lag yapar ve mbot kullanırsan login olmaz mecbur vınn almak zorundasın ben her yolu deneyen biri olarak ustayım bu konularda :D internet ortak kullanımda oldugu için dns değiştirmek gibi bir durumunda yok

bende devletin netini kullanıyorum karşımızda öğretmen evi var oranın neti 10mb hızında iyi ama dediğin gibi silkroad vs oynanmıyor vodafone sınırsınz vınn var bende aylık 15tl veriyorum ilk 250mb 3g hızında sonrası hız aşırı düşüyor ama sınırsız ve silkroad point blank gibi oyunlarda 0 lag çok rahat oynuyorum

----------

ayrıca hotspot kullanıp girebilirsin oyuna ama lag yapar ve mbot kullanırsan login olmaz mecbur vınn almak zorundasın ben her yolu deneyen biri olarak ustayım bu konularda :D internet ortak kullanımda oldugu için dns değiştirmek gibi bir durumunda yok

aylık kaç tl harcamam lazım vınn için ? ona göre ayarliyim 1 tane vpn buldum mbota girmiyor :D

Geri