• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Devre dışı bırakılan ctrl hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GooDLiKe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GooDLiKe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
10
İyi günler.

Uzaktan eğitimle okuyorum sınava girdiğimde ctrl tusunu devre dışı bırakıyor tarayıcı bilmediğim sorulara bakmak için için soruyu baska tarayacıya yazıyorum zaman alıyor. bunun bir çözümü varmıdır

İyi günler.

Uzaktan eğitimle okuyorum sınava girdiğimde ctrl tusunu devre dışı bırakıyor tarayıcı bilmediğim sorulara bakmak için için soruyu baska tarayacıya yazıyorum zaman alıyor. bunun bir çözümü varmıdır
bir tür javascript eklentisi yazılarak aşılabilir de konu eğitim olduğu için böyle şeyler çok yanlış :)

Geri