• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Di Maria,Galatasaray'da..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
GALATASARAY, Florentino Perez accepts offer for Di Maria

7ae62d38d6a087ecdbb8ff437e0c783a-25758-1382562607.jpeg

Being in bad terms with Real Madrid management and property, Argentinian international offensive midfielder and winger Angel Di Maria (25) might leave in January. On the purpose, Blancos owner Florentino Perez seems to have accepted the offer coming from Galatasaray management. More developments are to be expected

----------

Haberin doğruluğu varmı bilmiyorum ama bazı kaynaklar var.

Açıkçası bende gelmesini isterim çünkü Türk futboluna büyük katkı sağlar,Galatasaray'ın yaptığı son transferler,Türk futbolunun dünyada duyulmasına sebep oluyor.

Eskiden adı bile anılmıyıcak futbolcular şimdi dillere pelesenk oluyor.

Şahsen beşiktaş'ında ronaldinho transferini yapabilmesini isterdim.

Geri