• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diablo 3 Sınıflar: Demon Hunter - Sezon 4 GR Gem Seçimleri Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

1. Bane of Trapped: UE Build içerisinde Iceblink ile güzel bir ikili oluşturuyor. Ancak bunun dışında bu buildde kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Vengeance Buildi için de kullanılabilir.

2. Bane of Stricken: Sezon 4 yeni legendary gem. Artık her hasar buildinde olmazsa olmaz. Özellikle rift bosslarını eritmekte çok işe yarıyor.

3. Zei's Stone of Vengeance: UE Build için vazgeçilmez gem.

4. Iceblink: Bane of Trapped'i tetiklemek için güzel bir gem, muhteşem ikili.

5. Taeguk: Stack yapabiliyorsanız ve bu stackleri hayatta tutabiliyorsanız gerçekten büyük hasar artışı verebilecek bir gem. Stack yapamayanlar için tavsiye etmiyorum. Vengeance Build' in vazgeçilmezi.

6. Bane of Powerful: Hızlı gr yaparken ne Bane of Stricken geminin çalışması için yeterli zaman var ne deTaeguk stacklemeye gerek. Bu yüzden hem elit hasar hem de %hasar veren bu gem hızlı grlerde büyük yardımcımız.
Alıntıdır.

Son düzenleme:
Geri