• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diablo 3 ve Diablo 3 Reaper Of Souls

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
Öncelikle herkese merhaba. Üniversitede bir arkadaş grubuyla diablo 3 oyunu ve paketini satın aldık ve bir süre oynadık daha sonrasında sınavlar vs pek zaman ayıramadık sonrasında grup dağıldı bu sene devam edecektik fakat derslerin yoğunluğundan zaman bulacağımı sanmadığım için hesabı satmaya karar verdim. Hesabın için 70 level Witch Doctor karakter bulunmakta.

iki dvdyi 200tl civarına aldım. DVD'ler kutusunda ve sağlamdır hiçbir sorunu yok.

Düşünen ilgilenen olursa pm atması yeterli. 70 level karakterin profilini pm ile atabilirim.

DVD'lerin resmi.
9v1lVr.jpg

Kısa bir süre için sadece 110TL

Arkadaşa dönüş yapıldı. Bu arada DVD olmadan almak isteyenlere 100TL'ye bırakıyorum.

Geri