• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diablo 3 Wplac Strateji ve Taktik Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Diablo'da hedeflerime nasıl ulaşıyorum. Yaptığım tespitlerimi ve derlemelerimi basit bir formatta anlatmaya çalışacağım. Böylelikle yeni başlayan arkadaşlara ve benimle aynı sorunları yaşamış oyunculara yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Hedefim zaman buldukça yazıyı editleyerek bir rehber oluşturmak.

Cevap arıyorum:
En güçlü karakteri nasıl yapabilirim?
En iyi itemları nasıl bulabilirim?

Sabırlı Olmak
Diablo'da hedeflerinize ulaşmak için en önemli nokta sabırlı olmak. Oynamaktan kesinlikle bıkmayın. En dropsuz zamanlarda bile metanetinizi korumalı ve oyuna devam etmelisiniz. Bu size Exp-Paragon lvl ve buna bağlı olarak MF kazandıracaktir. Kısaca oyun sürenizi arttırdıkça daha iyi itemlar bulma şansınız artacaktır.

Game Time/Elite Kill
En onemli strateji bu orani yukseltmek olmalidir. Hedef 2'ye yakin (oyun süresi birimi dk/elite kill birimi; Kesilen Elite pack sayısı) tutmak olmalidir. Yapmak zor ama imkansiz degil. Bu orana yaklastikca oldurdugunuz elite sayisi fazlalasacagi icin hedeflediginiz legendary itemlari da bir bir elde etmeye baslayacaksiniz.

Bu oranı arttırmaya yönelik olarak:
- En hizli ilerlediginiz act ve mp seviyesini tespit etmelisiniz.
- Karakterinizin hareket hizini mumkun oldukca arttirmalisiniz.
- Sadece elite pack ve goblinleri kesmelisiniz.

Benim karakterim Bobrek icin bu seviyeler soyle; act 3 (modifiye alkaizer route, mp lvl 4). Şu aralar 25dk. ortalama ile 35 elite kill/Goblin kill sayısını yakalıyorum. Yani oranım 1.4. Hedeflediğim bir kaç item daha var onları da elde ettiğimde sanıyorum 2'ye biraz daha yaklaşacağım.

Life Steal
Bir diğer önemli konu moblar arasından koşarken ölmemek. Bunun için life steal ihtiyacınız var. Barbarin rend skilli de yine burada iş görecektir. Life steal mutlaka karakterinizde olmali. Barbarin pasif skili burada çok işinize yarayacaktır. WW ile kalabalık gruplara takılmadan ve azalan HP'nizi tamamlayarak ilerlemeniz de mümkün.
Alıntıdır.

Geri