• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diablo ABD Al-Hazir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Sanctuary dünyasından bir tarihçi beyefendi, aynı zamanda bir maceracı ve kaşif. günlüklerinde birçok konu hakkında yazmıştır. Khazra ırkını incelemek için gittiği Torajan Jungles'da yaşadıkları bile nefes kesicidir. Sanctuary'de dolaşmadığı yer kalmamıştır.

Diablo III'de karşımıza çıkıp çıkmayacağı belli değildir. Günlükleri, Diablo III bekleyen kitle için ilaç niteliğindedir.

H.P. Lovecraft'ın romanlarında geçen,abdul alhazred karakterinden esinlenerek yaratılmıştır.

Sanctuary'nin doğusundaki Caldeum şehrinden gelen ABD Al-Hazir, çok sevdiği şehrinin çöküşüne ve karanlığa gömülüşüne tanıklık etmiş bir bilgedir. ABD Al-Hazir, Sanctuary dünyasındaki bütün yaratıkları ve ilginç yerleri araştırmak için hayatı boyunca seyahat etmiştir. Antik yazıtları tercüme etmiş, Khazra'nın dehşet verici tarihini ortaya çıkarmış, gizemli umbaru halkını bulmak için torajan ormanlarının tehlikelerini atlatmış hatta Festering bölgesinin şeytani doğasını araştırmıştır.

Abd Al-Hazir'in keşiflerinin nedeni, engel olamadığı büyük merakıdır. ama en sonunda bu merak onun felaketi olmuştur.

Şeytani dark cultist tarikatı ile karşılaşınca kayıplara karışmış, bilinen son yazı şöyle biter: 'Dark Cultist Tarikatı beni buldu. işaretlendim.'

Büyük olasılıkla yaşamıyor. ya da belki ölümden daha kötü bir kaderin kurbanı oldu.

ABD Al Hazir'in Diablo II'de ortaya çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.

Geri