• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Diablo III Requires a newes operating system to run hatasına çözüm.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Radox
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Radox

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Eyl 2009
Puanı
16
Arkadaşlar diablo 3 oynamaya karar verdim ve accountumdan girip setup launcherını indirdim fakat bi süre sonra işlemin hiç ilerlemediğini ve %0 da kaldığını gördüm sonrasında tekrar indirmeye çalıştığımda bi uyarı dikkatimi çekti . uyarıda Requires a newes operating system to run yazan bi pencere çıkıyo ve ben bunu okumadan geçiyomuşum. bayabi araştırdıktan sonra 3 türlü çözüm yolu buldum ilk 2 si bende çalışmadı 3. sü ancak işime yaradı işletim sistemim vista bu arada.

1) Yönetici olarak çalıştırma.
Launchere tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyosunuz bu kadar sonrası aynı. (bu bende işe yaramadı)

2) Sp son sürüm
Hangi işletim sistemi olursa olsun son sürüm servis paketini istiyo. ( buda bende işe yaramadı)

3) Register ayarı
Başlat > Çalıştır oraya "regedit" ( tırnaksız regedit :P ) yazıyosunuz ardından entera basıyosunuz.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows sekmesine kadar gidiyosunuz. Buraya geldiğinizde yaklaşık 10 tane dosya var burdan adı CSDVersion olanı çift tıklama ile açıyoruz.
Ordaki sayı 100 o sayıyı 300 ile değiştirip bilgisayarımızı resetlediğimizde indirme işlemi problemsiz gerçekleşiyor.

Bu konu cidden önemli eğer sabitlenirse sevinirim.

Geri