• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Digimon Yapma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
Merhaba arkadaşlar ben SteelBalls direk konuya gireyim.

2rxvhgl.png

Öncelikle öldürdüğümüz digimonlardan digimon yumurtası düşürmemiz gerekiyor.

Örneğin Agumon yumurtasıyla örnek vereyim..

7vj7v.png

Kırmızıyla işaretlediğim kısım digimonun classını gösterir. Görüldüğü gibi Dragon diginin türü. Yumurtayı kırmak için DragonLow Class DATA bulmanı istiyor.

7vjnz.png

Beyazla işaretlediğim kısım ise Dragon DATA dan kaç tane bulman gerektiğini gösteriyor. Her 5 DATA da 1 hatch yaparsınız.

Şimdi bu datayı nerden buluruz diyorsunuz. Dragon digimonlarında kasılırken Dragon DigiEgg lerin düştüğünü göreceksiniz. Bunları toplayın.
Hemen göstereyim. Bu şekilde olacaklar.

7vk8z.png

Daha sonra Yokohama Villagede Bu adamı Bulun

7vkqv.png

İşaretlediğim Scan DigiEgg deyin. Register Diyerek DragonEggimizi bulup OK diyelim. Bize gereken DATAları bize verecektir.
Beyazla işaretlediğim yerdeki gibi.

Daha sonra aynı yerde şu makineyi bulun.

7vl1g.png

Create Mercenary seçin.

Yumurtayı Register deyip hatch makinesine koyun.

Data Input dedikçe yükselecektir.

Herzaman yükselmez. Şansla alakalı.

5 aşamadan oluşuyo digimonlar.

1/5 2/5 3/5 4/5 5/5

Digimonları 3/5 den sonra kırdırabiliyoruz. Ama 5/5 olması daha sağlıklıdır.
Digimonun atack ve defansı için önemlidir.

Maxigame/SteelBalls

Hangi digimonun hangi class olduğunu nasıl öğrenicez :)

Barbarmonda oynuyodumda şuan takılmıyorum fazla öyle eserse arada bir

Oyun online bir oyunmu? online sa indirmeyeyim

tamam sağol bir türlü yakalayamadım gabumon hemen yumurta kırılıyor yoksa benmi yapamıyorum yoksa sanş mı olacak
hatch basmıyor ki

Son düzenleme:
Fena bir oyun değil. Biraz karmaşık olduğu doğru ancak Digimon'dansa Pokemon oyunları daha çok ilgimi çekiyor açıkçası.

Geri