• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dikab Dersinden Kalmak

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Arkadaşlar Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Dersinden Kalmış Bulunmaktayım söylemesi bile kötü en düşük ders ortalamam 85 ancak sadece din dersim 46 ben bu hocayı ne yapayım sizce?

diğer derslerin iyise takma kafaya herkez her dersten başarılı olcak diye bir kural yok bendede 3 tane var :D

Çok mu önemli din dersinin 5 gelmesi veya 46 gelmemesi? :D Salla gitsin

başarısız bi öğrenci olsan geri çevirirde ortada bi başarı var konuşmanı tavsiye ederim yardımcı olcaktır

geçen sene konuşmuştum. 60 sözlü notu vermiş hocam dedim 80 verirseniz 4 düşücek dedim sonra tamam bakarız dedi bakış o bakış 40 a çekmiş sözlü notunu gıcık bir hoca kızlara 80 90 sözlü notu veriyor erkeklere en yüksek 60 daha fazla vermiyor kendimi zor tutuyorum saygısızlık yapmamak için ama cidden hattini çok aşıyor ders de konuşsam ders dinlemesem.kopya çeksem neyse içim yanmıcak adam gıcık gıcık yazılı soruları soruyor :@

geçen sene konuşmuştum. 60 sözlü notu vermiş hocam dedim 80 verirseniz 4 düşücek dedim sonra tamam bakarız dedi bakış o bakış 40 a çekmiş sözlü notunu gıcık bir hoca kızlara 80 90 sözlü notu veriyor erkeklere en yüksek 60 daha fazla vermiyor kendimi zor tutuyorum saygısızlık yapmamak için ama cidden hattini çok aşıyor ders de konuşsam ders dinlemesem.kopya çeksem neyse içim yanmıcak adam gıcık gıcık yazılı soruları soruyor :@
bu tarz hocaların aklını alıcan gece yatak odalarına gelicen en az senin kadar bende çektim bu tip hocalardan :D

bu tarz hocaların aklını alıcan gece yatak odalarına gelicen en az senin kadar bende çektim bu tip hocalardan :D

Ne Yapacağım Bilmiyorum :D Beni Bütün Hocalar Bilir Sözlü Notlarım Dahil En Son 85 :D Sevilen Bir Öğrenciyim Ancak Bu Dinci :@ Adamı Deli Ediyor Kızlara Bir Ayrı Davranıyor O beni Deli Ediyor Bir De Dinci Olcak :@ Karı Kıza Bakıyor Küfür Etcem Olmucak Şimdi :D

Ne Yapacağım Bilmiyorum :D Beni Bütün Hocalar Bilir Sözlü Notlarım Dahil En Son 85 :D Sevilen Bir Öğrenciyim Ancak Bu Dinci :@ Adamı Deli Ediyor Kızlara Bir Ayrı Davranıyor O beni Deli Ediyor Bir De Dinci Olcak :@ Karı Kıza Bakıyor Küfür Etcem Olmucak Şimdi :D
büyük ihtimal sende benim gibi din kültürü nasılsa geçerim diye sallamadın şimdi sorun oluyo :D geçen sene aynı senin durumundaydım tabi lisede takdir görmedikde daha :D işte bi dinden kaldım ağzım yandı şimdi sınavdan önce açıyom bi çalışıyom bu sene 3 tane var bakalım ne olcak

büyük ihtimal sende benim gibi din kültürü nasılsa geçerim diye sallamadın şimdi sorun oluyo :D geçen sene aynı senin durumundaydım tabi lisede takdir görmedikde daha :D işte bi dinden kaldım ağzım yandı şimdi sınavdan önce açıyom bi çalışıyom bu sene 3 tane var bakalım ne olcak

bu dincileri kökten yok etmek lazım :D din dersi kalksın :D :D

Kopyayla bile nasıl geçemedin ki o dersi. Ben lise boyunca arkadaşlardan otlana otlana geçtim o dersi. Kitabını açtıysam sınavda çıkabilecek olan testleri ezberlemek için. Hatta hatırlarım 11de iken bizim sınıfta çok dindar, iyi bir arkadaşım vardı. Din sınavında onun arkasına oturup 100 koparmıştım onun kopyayla. :D

Boşver takma kafana biz lisedeyken bir kız arkadaş sınava şarap içip gelmişti sabahın köründe 12 almıştı sinavdan :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Geri